Wpis z mikrobloga

Nie zna życia ten kto chociaż raz nie miał do czynienia z tym #!$%@?.
Płyn do mycia naczyń Tymek z Biedry.
Jak boga kocham jest to najbardziej #!$%@? płyn do mycia naczyń jaki można dostać w Polsce. Pierwszy raz miałem z nim do czynienia kiedy wprowadziłem się do nowego mieszkania i trochę go zostało po poprzednich lokatorach. #!$%@? MAĆ czemu oni go wtedy nie #!$%@??! Czemu ja go nie #!$%@?łem?! Wewnętrzna cebula mi na to nie pozwoliła. Dwa tygodnie mordęgi, #!$%@? myje gorzej niż woda, lejesz go tak dużo, że gąbka osiąga nim pełne nasycenie a ten #!$%@? nawet się nie pieni. I jeszcze ten limonkowy zapach skomponowany przez homeopatę. Ja #!$%@?, dobrze, że się szybko skończył i przerzuciłem się na Fairy, którego półlitrowa butelka starcza na 3 miesiące komfortowego mycia naczyń.
Niestety, ale mój współlokator nie doznał takiego urazu do Tymka. Dzień, w którym skończył się Fairy, a współlokator przyjął pod nasz dach Tymka był dniem kiedy po prostu się załamałem. No musicie mi uwierzyć, że zrobiło mi się słabo kiedy po raz kolejny zobaczyłem go koło zlewu. Zrobiło mi się po prostu, po ludzku przykro.
Jeśli chcecie spróbować jak to jest kiedy #!$%@? płyn do mycia naczyń odbiera wam smak życia to polecam Tymka z biedry.


#zycie #oswiadczenie #biedronka #gorzkiezale
Dokkblar - Nie zna życia ten kto chociaż raz nie miał do czynienia z tym #!$%@?. 
Pł...

źródło: comment_0gf0zwHKnI3jW2tV5QvyHmsSxmWxg7Rt.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Dokkblar: Łącze się w bólu, raz zrobiłem ten błąd i go kupiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale i tak był to niesamowity płyn, pomimo lania go w ilościach kosmicznych nie chciał się #!$%@? skończyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hasz5g: Oj chyba nie miałeś nieprzyjemności mycia naczyń Tymkiem. Akurat w tym przypadku różnica między innymi płynami jest spora.

Tymek, ty stara #!$%@?, zmarnowałeś mi miesiąc życia mycia naczyń ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pauleene: pierwsza rzecza jaka zrobie po przyjezdzie do Polski (za 3 dni) kupie Tymka i bede #!$%@? naczynia, a potem je myl i zrobie #!$%@? strima bo sam nie wierze ze cos tak prostego i taniego moze byc tak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Dokkblar Nawet mnie nie denerwuj, zawsze jak kupię Fairy to starcza przez pół roku, a potem współlokatorki przez 1 miesiąc nakupują, ze trzy Tymki. Biedni zawsze przepłacają i dlatego pozostają biednymi.
Ostatnio nawet zanotowałem kiedy kupiłem Fairy, bo nikt mi w to nie wierzył, że na tyle wystarcza. Ile było ohów i ahów jak o tym przypomniałem kiedy się skończył i co? I na następny dzień znowu był tymek. Nie da się
  • Odpowiedz
@Dokkblar: piana nie ma nic wspólnego ze skutecznością mycia, to tylko efekt żebyś się czuł dobrze, tak samo piana przy myciu zębów to wymysl marketingowcow żebyś czuł się dobrze podczas mycia, po prostu działa to ma układ nagrody w mózgu. Pozdrawiam
  • Odpowiedz