Wpis z mikrobloga

@Piasqun: Wiesz co, najbardziej podobam się Polkom/ Wschodniej Europie i Azjatkom. Azjatki lubią białych. Wśród obywatelek państw zachodnich, w tym Holandii, gdzie mieszkam, powodzenie mam raczej słabe. A ta dziewczyna to Polka z USA.
@Piasqun: Niestety Polacy nie mają zbyt dobrej opinii na Zachodzie, coś jak Ukraińcy/Cyganie w Polsce..
@wielebny_ też byłem długo #!$%@? (nadal trochę jestem) i wiesz co mi pomogło przełamać nieśmiałość? Może to zabrzmi narcystycznie, ale nieśmiałość pomogła przełamać mi świadomość, że jestem od zdecydowanej większości kobiet po prostu inteligentniejszy. Więc czemu mam się krępować, krygować, stresować. Bo mają ładny ryj i cyce? I'm not impressed. (chociaż bym zaruchał, ale I'm not
@jnithercott: zgadzam się. No ale normiki z wykopu będą pisać "HAHA ja jaki płatek śniegu hehe hehe beka z Ciebie" no chyba się im za bardzo równościowe brednie wryły w mózg bo na pewno jestem bardziej wartościowa jednostką od takiego sebusia z holandii co dla niego życie to jaranie trawki i chlanie a 50 procent słów które wypowiada dziennie są niecenzuralne. A co do dziewczyn to że ma fajne i cycki
@Elomot: Nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Ja nie tłumaczę tak #!$%@?, tylko przeciwdziałam jemu (a raczej przeciwdziałałem, bo już nie muszę). Co to komu szkodzi, co sobie po cichu myślę? A fakt jest taki, że mam IQ 131, czyli więcej niż ponad 98% społeczeństwa. Poziom, którego nigdy nie osiągniesz. Matołku.