Wpis z mikrobloga

zawsze mnie bawi jak ktoś się oburza o to, że zwierze niszczy ekosystem, nie zwracając uwagi jak sam "swoim zachowaniem" robi to na co dzień.


@malutka_Asienka: "A u was murzynów bijo!"

g------a retoryka. Koty nie powinny mieć swobody zabijania na zewnątrz. Kropka. Nie ma to nic wspólnego z zachowaniem jakiejkolwiek innej osoby.
  • Odpowiedz
@BaRi: dlatego na wsi nikt kotu nie założy obroży. to nie wygląda jak wieś zmagająca sie z problemem królików. A kot nie patrzy do karty szkodników europejskich i wybija też ptaki śpiewające.

@malutka_Asienka: jak nie umie się wybrać obroży to można go też nie wypuszczać. Psy sobie radzą i nikt nie krzyczy, że trzeba wszystkie puszczać luzem. Tylko pies pogryzie człowieka, więc od razu jest to złe. Kot
  • Odpowiedz
@Naxster: tia... już to widzę, kot ucieka przed psem czy innym kotem, zaczepia się obrożą, z której w sekundę się uwalnia. To tak nie działa. Bezpieczna obroża daje możliwość uwolnienia, a to zasadnicza różnica.
A porównanie psa do kota... coś mi jeszcze chcesz powiedzieć? To jest dopiero g------a retoryka.
  • Odpowiedz
A porównanie psa do kota...


@malutka_Asienka: porównanie obroży do obroży. Już widzę jak jakiś pies ucieka przed większym psem, zaczepia się obrożą... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale durni właściciele bez myślenia o otoczeniu "bo mój kochany zwierzaczek" będą zawsze. Nie warto z tobą dyskutować skoro nawet nie próbujesz zaadresować problemu.
  • Odpowiedz
@Naxster: Stary nie napinaj się tak, proszę uspokój się. Już idę oduczyć moją kotkę zabijania dla zabawy, już nigdy nie zabije ani ptaka ani zająca

aha zapomniałem dodać xd
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol:

niszczy środowisko

xDDDDDDD
to uczucie gdy jeden z gatunków w istniejącym od pierdyliarda lat ekosystemie zyskuje inteligencję i w-------a się z butami między inne gatunki bo według niego powinno być inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RezuNN: Dzięki ;) Kot jest już z nami 6 lat, jest z niej bardzo duży pożytek. Pomimo sterylizacji często przynosi kuny, krety, myszy i inne szkodniki. Niestety nie raz się zdarzy że złapie ptaka czy jak w tym wypadku zająca, taka już jest jej natura ;)
  • Odpowiedz