Wpis z mikrobloga

#!$%@? się z butami między inne gatunki bo według niego powinno być inaczej


@onionomous: Ano zrobiliśmy tak. I teraz mamy kilkadziesiat razy więcej kotów niż byłoby normalnie.
  • Odpowiedz
@MateuszOM: tylko udajesz kretyna czy to ma być jakiś skecz komediowy? W ogóle czemu uważasz, że rozmowa o kotach w ogólności musi dotyczyć akurat twojego, jakiś brak atencji czy co? Nie napisałem ani jednego komentarza do ciebie, bo nie znam twojej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Dolan: Wątpię, dwudniowej szynki nie chce zjeść więc na pewno nie dotknęła by padliny. Po za tym przyniosła to nam tylko po to żeby się pochwalić co właśnie udało się jej upolować.
  • Odpowiedz
@MateuszOM: Nikt nie jest oburzony zachowaniem kota. To tylko zwierzę, które kieruje się instynktem. Oburzające jest Twoje zachowanie jako właściciela. Wypadałoby wykazać trochę więcej odpowiedzialności. Niedość, że przyczyniasz się do wyniszczania ekosystemu, to jeszcze narażasz własnego kota na niebepieczeństwo. Ciekawi mnie czy dalej będziesz taki rozbawiony, jak Ci kot w końcu złapie pasożyty od takich polowań. O innych zagrożeniach wynikających z samowolnego wypuszczenia już nie wspominając.

Ale obroża to akurat faktycznie
  • Odpowiedz
  • 0
@LadyHerondale: hah, brak mi słów, nie wiem co Ci napisać. Niech zgadnę, nie widziałaś wsi na oczy a całe życie spędziłaś w mieszkaniu na drugim piętrze? Zresztą nawet nie chcę wchodzić z Tobą w polemikę.

Kot ma się bardzo dobrze, regularnie odwiedza weterynarza (który zresztą jest moim przyjacielem).
  • Odpowiedz