Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem dzisiaj na pizzy i siedząc teraz w domu, ładnych 8 godzin później, dostałem jak gongiem myślą, czy ja w ogóle za nią zapłaciłem. Jeden z tych lokali, gdzie nie płaci się przy zamawianiu, tylko po wszystkim. Siedzę teraz na łóżku i rozpaczliwie próbuję sobie przypomnieć, czy zapłaciłem, czy może jak pospolity cebulak nażarłem się za darmo i wyszedłem (taka sala, że przy wychodzeniu nie widać w ogóle kasy, więc mogłem po prostu zapomnieć). Ja #!$%@?ę, nikomu nie polecam, teraz nie wiem, czy wracać tam i próbować oddać pieniądze, które być może już zapłaciłem, czy liczyć, że to zrobiłem u #!$%@?ć sprawę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 24
  • Odpowiedz
  • 285
Wróć i zapytaj czy zapłaciłeś . Jak Ci powiedzą że nie to zapytaj za jaką pizzę. Będziesz miał pewność i czyste sumienie.
  • Odpowiedz
Wróć i zapytaj czy zapłaciłeś . Jak Ci powiedzą że nie to zapytaj za jaką pizzę. Będziesz miał pewność i czyste sumienie.


@buddookan: ten pomysł brzmi zajebiscie dobrze. Po sobie wiem ze hajs na koncie księguje się różnie, gotówke to #!$%@? wie wiec to to legit sprawa
  • Odpowiedz
  • 4
Dokladnie jak powiedzial @buddookan

Nikt Cie na dodatkowa pizze nie naciagnie, idz pogadaj i wyjasnij sprawe.

Najwyzej jesli pozniej z historii konta wyjdzie inaczej to zrobisz inbe na wykopie (wykopy gwarantowane w cenie pizzy) i będziesz wiedział gdzie nie zamawiać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mi kiedyś zdarzyło się tak w kebabie i raz w barze jak miałem otwarty rachunek. W obu przypadkach poszedłem tam następnego dnia, przeprosiłem, powiedziałem, że po prostu zapomniałem i uregulowałem rachunek. Zrób to samo i będzie po sprawie.
  • Odpowiedz
"Jeden z tych lokali, gdzie nie płaci się przy zamawianiu, tylko po wszystkim. "

Jak sie chodzi tylko na kebaba i kfc to sie nie dziwie. To jest raczej standard w lokalu ze placisz na koncu. Gdzie wy zyjecie i jak ?
  • Odpowiedz