Wpis z mikrobloga

@kravi93: Spoko, głupio by było jak byś chciał abym Ci go potem zlizywał :P Lepsze od jogurtu są takie spreje na oparzenia. Taka pianka się robi czy coś. Ja sobie tak uratowałem plecy, a były naprawdę poważnie poparzone.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Bo mam skórę albinosa i źle znoszę takie temperatury :P Omdlenia i krwotoki z nosa to nic przyjemnego :P

@Blaskun: Wyobraź sobie taką sytuację. Wieeelki babiszon daje Ci kij, każe się go trzymać i wywleka Cię na najgłębszą wodę, a potem wyrywa go z ręki :P
  • Odpowiedz
@Gaoxing:

Wyobraź sobie taką sytuację. Wieeelki babiszon daje Ci kij, każe się go trzymać i wywleka Cię na najgłębszą wodę, a potem wyrywa go z ręki :P


Super! :D Albo Ty mięczak jesteś :P Jak były skoki do głębokiej wody (właśnie przy użyciu tego wysięgnika bo jeszcze za dobrze nie umiałem pływać) u mnie na basenie to mieliśmy czekać na gwizdek, ale oczywiście zapomniałem i wskoczyłem bez gwizdka i sobie
  • Odpowiedz
@Blaskun: No ja niestety nic na to nie poradzę.

@Gaoxing: E tam, bałaś się pewnie wody, a ona coś takiego zrobiła. Nic dziwnego, że się wystraszyłaś. Dziwniejsze, że nie chcesz tam wrócić teraz, w bezpiecznym miejscu, na swoich warunkach.
  • Odpowiedz