Wpis z mikrobloga

@oyche: masz tv 4k ? jeśli tak to tylko pro albo X
który lvl ? jak 5-15 to PS4 jak 15+ to Xbox X - pad wygodniejszy
exclusive'y lepsze na PS4
Na Xbox X za to lepiej jest rozwiązany temat subskrypcji Gold - masz chyba 6miesięcy w pudle na start i nie tracisz gier jak przestaniesz płacić - 24 gry na start na zawsze
w PS4 jest chyba na 2tyg albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oyche: dawno nie było tego pytania xD
@MuodyBordowik: proszę nie powielaj mitu PS4 pro tylko na 4k, bo jest bardzo nieprawdziwy, pad kwestia gustu. Jako wieloletni gracz x360, uważam że jednak najnowszy pad dualshock jest lepszy, ale to tylko moje zdanie. Z całą resztą się zgadzam.
@MuodyBordowik: jestes pewny? z tegop co wiem gry z 360tki zostaja na zawszem, gry z one w goldzie tez maja termin waznosci do poki masz golda

o znanazlem:
Unlike Xbox 360 Games with Gold releases, Xbox One users must maintain their Xbox Live Gold memberships in order to keep access to downloaded titles. Should the user drop their membership, access is suspended until the membership is reinstated or the game is
@oyche mam ps4 pro i powiem ci że nie warto #!$%@? xD
Nie dość że gierki drogie, to dobre promocje rzadko się zdarzają i do tego musisz płacić ponad 200zl za grę w multi xDDD

Mam nadzieję że potanieją w końcu te części na pc, bo chyba ocipieje że sprzedałem swojego pcta 2 lata temu ()

Xbox ma wsteczną kompatybilność, co prawda nie ze wszystkimi grami ale praktycznie
@oyche: przedwczoraj poszla na wymiane w media expercie ps4 na ps4 pro i powiem ci - widac roznice. nie mam telewizora 4k, ale generalnie fpsow wiecej, ladniejsza grafika i wszystko sprawniej chodzi. dla mnie mimo wszystko pska wygrywa, bo GoW, bo Shadow of the Collosus, bo The Last of Us. Totalnie polecam. ;)