Wpis z mikrobloga

Szkoda, że DLC do NV są takie #!$%@? w porównaniu do tych z F3... :/ Wiem, wiem że się znajdą fani bo DLC nie są złe, jeśli chodzi o pisanie, tylko po prostu tak się diametralnie różnią od main gry, że równie dobrze podstawka może się komuś nie podobać, a DLC może. I jeszcze te budżetowe Old World Blues, argh... świetne dialogi zabite totalnie XD planszą, której nie powstydziłbym się stworzyć w edytorze jak miałem 12 lat.

A w trójce? Pitt, Point Lookout, Broken Steel? Otwarte światy, klimat i ogólnie przedłużenie podstawki o content. Dlatego Honest Hearts jest jedynym DLC, które powtarzam grając w F:NV, a chciałbym móc odwiedzić w 3D stolice NCR, albo jakiegoś miasta budzącej się do życia cywilizacji.

Tylko, że z Bethesdą za kółkami... raczej będą drążyć wątek "totalnej eksploracji", gdzie jedyni ludzie na drogach to bandyci, a jak pójdziesz za daleko w las to Deathclaw cię złapie za jaja.
#fallout
  • 6
@ChomikSon:
Racja, samo New Vegas świetna gra ale grając w DLC czuć jakby się grało w zupełnie coś innego. Wątek nie najgorszy bo wszystko sprowadza się do Ulysessa i jeśli przechodziło się uważnie i zgodnie z kolejnością dlc to fajnie było poznawać nowe części układanki.

Mimo wszystko Szkoda, że nie poszli w stronę jakiś tematycznych wątków typu jakieś wydarzenia w głębi terytorium Legionu/ NCR itp. Najgorsze DLC to chyba Honest Hearts,
@ChomikSon @Hans_Landa:
Dlatego aktualnie gram w TTW, połączenie F3 i FNV. Ogółem ma potencjał (oprócz tego że miałem dwa blue screeny na Oczyszczalniku, nic więcej). Co do Zion, to mi się akurat bardzo podoba klimat takiego przyczółka, krainy w którą nie uderzyła żadna bomba (mimo promieniowania jakie tam spadło); ale jest zbyt krótkie, by nacieszyć nią wzrok.

Ale nie oszukujmy się, w F3 dodatek z Zetanami też jest nieco wyśniony :D
@ChomikSon: @Hans_Landa: No nie wiem. Tzn tak są oderwane, ale np mi to nie przeszkadza.
Fallout 3:
Broken Steel - szkoda gadać, to powinno być dołączone do pełnej wersji, a nie dlc.
Pitt - super idea, naprawdę, tylko czegoś zabrakło. Myśle, że życia zabrakło tej lokacji.
Operation: Anchorage - nawet nie pamiętam xD
Point Lookout - ponownie, super idea, ale to miasto. Brak kompletnego życia. Nie widze sensu tych handlarzy,