Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ze swoją kobietą 7 lat ( ja i ona 29 lat - dla obojga to pierwszy związek) . Seks raz na miesiąc (w sumie oboje mamy niskie libido), życie trochę rutyna, ale kochamy się, lubimy się, czasem kłócimy lekko i ostro- wiadomo, bywa różnie. Ale od jakiegoś czasu moja różowa zaniedbała siebie. Pomyślicie przytyła? Nieee, w zasadzie ja lubię ciałko i nawet jakby jej się przybrało to w sumie bym się cieszył. Gdzieś od 3 lat w zasadzie śpi parę godzin i to w różnych porach ( gra w jakieś #!$%@? mmo czy #!$%@? wie co i ogląda netflixa po nocach). Rano przez to wstaje do pracy naburmuszona i szybko szybko, bo za 10 min autobus. Chodzi w zasadzie nie raz jak niechluj nieumalowana, rozczochrana w jakichś dresach starych itd. Jak mówię, żeby zadbała o swój tryb dnia jakiś, kurde chodzić spać o stałej wczesnej porze, wstawać rano na spokojnie ogarnąć śniadanko, twarz itd, to się #!$%@?, że #!$%@? ją to jak wygląda i co ludzie powiedzą.
I wreszcie do sedna:
Jak ja przychodzę do swojej pracy (biuro rachunkowe) to kurde widzę tyle zadbanych kobiet, ubranych seksownie, a od ich perfum kręci mi się w głowie. Jestem dość przystojny i jak któraś sobie pozwoli na komplement w moją stronę czy niewinne zaloty to już w ogóle szaleństwo w głowie mam.
Jak już napisałem kochamy się z moją różową, jestem przywiązany, mamy o czym gadać, podobne zainteresowania i nie rzucę jej tylko dlatego, że się tak zachowuje, a już na pewno nie zdradzę!
Macie jakieś rady jak przemówić jej do rozumu ? :(
#zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 20
Macie jakieś rady


@AnonimoweMirkoWyznania: Też przestań o siebie dbać, wtedy są 2 możliwości:
1. albo sama zmieni zdanie i zacznie dbać o siebie
2. albo ty zmienisz zdanie i nie będziesz zwracał uwagi na pierdoły i sam się zapuścisz( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji rozwiąże się problem z zalotami ze strony innych kobiet( ͡° ͜ʖ ͡°)
@agaja: Chyba chłopak po prostu tak to ujął, kocha dziewczynę i wydaje mi się, że chodzi mu o takie ogólne 'ogarnięcie' czy 'doprowadzenie się do porządku' a nie o full make up od rana do wieczora.
@AnonimoweMirkoWyznania: Rady typu 'sam się zapuść' są beznadziejne, przecież jak ona weszła w stadium takiej rutyny to nawet nie zwróci na to uwagi. Już prędzej by zadziałało jakby zauważyła w jakim środowisku pracujesz, może poczułaby jakieś ukłucie zazdrości czy czegoś w tym stylu, chociaż przy takim stażu związku i łączącym Was uczuciu to też niekoniecznie. Na pewno zmiana trybu życia by pomogła, praca, do której też musi wyjść 'ogarnięta'... A tak
@Dziba: @agaja: mój twierdzi, że nie widzi różnicy ;) ale głównie dlatego, że na co dzień robię delikatny makijaż, to 5 -10 min. Uczesanie włosów drugie tyle, zależnie od włosów, przecież nie musi być zaraz wymyślna fryzura. Paznokcie raz na 3 tygodnie z godzina - półtorej u kosmetyczki (albo jak ktoś woli może oczywiście w domu zadbać) I już inaczej się wygląda. Sama po domu często latam w dresach, ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lady_Luna: mój lubi jak sobie zrobię dwa kucyki i jak chodzę w różowych butach. Ja się nie umiem malować. No i uczulenie na większość kosmetyków. No i szkoda mi kasy na takie pierdoły. Jak się kiedyś pomalowałam na wesele to dziwnie się czułam, bardzo nie komfortowo.
@Dziba: do niczego nie można się zmuszać. Ja długo się nie malowałam w ogóle, później zaczęłam delikatnie, a jeszcze później to koleżanki na imprezach chwaliły, że tak ładnie potrafię oczy podkreślić. Jakbyś jednak chciała / potrzebowała na okazję, to możesz wypróbować makeup no makeup, będziesz wyglądać naturalnie. Oczywiście kosmetyki nieuczulające można też znaleźć.
@AnonimoweMirkoWyznania: Kup wejściówkę na SPA+kosmetyczkę. Ale nie mów, że to dlatego, że się zaniedbała. Udawaj, że koleżanki w pracy miały oszalały z zachwytu i z zazdrości, bo któraś dostała od męża coś podobnego i uznałeś, że też chcesz sprawić, by poczuła się wyróżniona i szczęśliwa. Obserwuj wyniki :)

Zaproś ją na randkę, tak ja podpowiada @LadyLuna. Nie wiem, co lubi Twoja różowa, ale np. teatr potrafi bardzo zmobilizować do zadbania
@AnonimoweMirkoWyznania
Jak masz takie małe libido to trochę smutno xd twojej to nie przeszkadza? Nie mastubujesz sie itd.? Właściwie to czasami fajnie by było mieć niskie libido xd

#!$%@? jak w pracy baby maja jakieś mocne perfumy. Do pracy powinno się używać lekkich perfum, a nie takich co cie ciągną zapachem. Moim zdaniem to brak klasy perfumować się mocno do pracy. Przeszkadza to niektórym, mi cały czas, bo akurat jestem wrażliwy na
Moim zdaniem to brak klasy perfumować się mocno do pracy. Przeszkadza to niektórym, mi cały czas, bo akurat jestem wrażliwy na zapachy


@RustyJames: mam tak samo.. ale faceci tez potrafia sie wypachnic.. Jest w mojej firmie taki gosc, co jak przejdzie, to dobra chwile jeszcze caly korytarz smierdzi. Nie wspominajac juz o windzie. Pamietam, jak w ciazy mnie zemdlilo od tego smrodu, no nie bylam w stanie wytrzymac ;/

nieee bo