Wpis z mikrobloga

@Rabusek: gówno prawda. Mieszkam tam od 2015 roku i problem z parkingiem był, jest i będzie. Ale to niestety wina idiotów, którzy nie rozumieją a) znaku drogowego na parkingu, który mówi o możliwości parkowania TYLKO Z IDENTYFIKATOREM b) "zakaz parkowania" na tabliczce, którą sam wbiłem. O tej umowie z SM kto Ci mówił? Zakładam, że deweloper. Pamiętaj tylko, że oni wiele rzeczy mówią jak z nimi negocjujesz / podpisujesz umowę, a
Są też tacy, co wzywają wtedy SM na Ciebie i Ty dostajesz mandat za niepoprawne parkowanie, a debil nie :D


@pavel_: nagrałbym, wrzucił na wykop i wszystkie trójmiejskie grupy :)

w hali problemu nie mam


@pavel_: czyli jednakb iore drugie miejsce xD Dzięki!

Poza tym mieszka się całkiem dobrze :)


@pavel_: super, dobrze słyszeć! Oby wieżowce dużo Wam nie utrudniły życia :)
Są też tacy, co wzywają wtedy SM na Ciebie i Ty dostajesz mandat za niepoprawne parkowanie, a debil nie :D


@Rabusek: @pavel_: Dobrze rozumiem, że masz miejsce parkingowe na zewnątrz, które nie jest oznaczone jako prywatne (znaki P-20 bądź D-18a), i zastawiasz je swoim samochodem? Dziwisz się, że dostajesz mandat? Przecież on Ci się należy... Tym bardziej jak pewnie przed wjazdem na osiedle jest znak D-40...
@nowik jest oznaczone D18. I nie dziwię się, że ja dostaje mandat, bo stoję na ulicy na miejscu niewyznaczonym. Boli mnie ze debil, który zastawa moje miejsce mandatu nie dostaje. Ale mi akurat bardzo nie szkoda na takie akcje kasy, może frajer gdzieś nie zdąży i też będzie cierpiał ( ͡º ͜ʖ͡º)
@nowik z tym słupkiem byłoby dobre :) muszę przyznać, że po postawieniu znaków jest lepiej, ale wciąż od czasu do czasu trafi się taki agent... Uroki życia na dużych osiedlach (pewnie na małych nie jest dużo lepiej...)