Wpis z mikrobloga

@dziekuje: niedawno, jak juz praktycznie bylo 14 pięter. Mieli opoznienia wiec fajnie mozna bylo negocjować termin platnosci - ja wynegocjowalem 120 dni
6250zł/m

@niewieszocb: Gdzie? Na parkingach?
Nie bój nic, na słoneczej działa bardzo skuteczny patrol osiedlowy który w trymiga wzywa straż miejską. nikt ani myśli o parkowaniu poza wydzielonymi miejscami :)
Nawet jest podpisana umowa ze strażą miejską i mogą reagować.
@Rabusek: to będzie jakaś masakra, zobaczysz :) szczególnie gdy będzie chciał do Ciebie ktoś przyjechać w odwiedziny
I to celowo robyg zrobił te zabudowania tak gęsto, bo wiadomo - jest z tego większa kasa :)
@niewieszocb: mieszkam obecnei na osiedlu gdzie w s z y s t k i e miejsca parkingowe są zablokowane kłódeczką. Rodzina parkuje w galerii albo kawałek od bloku - i nie ma z tym żadnego problemu.

Rozumiem Twój tok myślenia i sie 100% zgadzam że byłoby spoko gdyby goście mogliby wszędzie parkować- problem sie zaczyna w momencie, że gdy pozwolisz gościom i rodzinie, zacznei tak robić 10-20% osiedla. Been there done
@Rabusek: oj nie zdziwię się jeżeli nie będziesz miał już tam miejsc garażowych, a przynajmniej u mnie tak było :)
Wokół W1/W2 będą też płatne miejsca naziemne dla mieszkańców albo chociaż parkingowe do sklepów?
Wokół W1/W2 będą też płatne miejsca naziemne dla mieszkańców albo chociaż parkingowe do sklepów?


@niewieszocb: 99% że nie, mieliśmy proponowane wyłącznie garażowe i mówiono nam że nie ma miejsc naziemnych. Sklepowe - nie wiem :)

Jak szedłem kupować to całe -2 było wolne, więc nie zdziwiłbym się gdyby się tam zaopatrywało całe osiedle! -1 wykupione tak w połowie.
I brak możliwości wykupu dwóch miejsc na raz - więc NA PEWNO coś