Wpis z mikrobloga

Lv36 kryzys wyboru drogi zawodowej na kolejne lata, przeleciałem przez naprawy blacharskie, jakąś tam drobną mechanikę samochodową, naprawy kompów i konsol, instalacje sieci ethernet i wifi w budynkach, pickowanie na magazynie, helpdesk połączany z nadzorem działania nawet dużej sieci i pracę w markecie za granicą. Powiem szczerze, że mam mętlik w głowie od robienia tego wszystkiego a jeszcze chciał bym się za elektrykę chwycić no nie tak dosłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Robię takie i siakie testy i wychodzi, że najlepiej mi z techniką w życiu czyli jakieś składanie, naprawy itp. Programowanie odpada bo szybko z łba mi to wylatuje no i siadają plecy od siedzenia chyba tak samo jak od podnoszenia ( _). Robił bym chyba wszystko i nic a najlepiej wyjechał dla przygody ale to też nie wyjście.
Czy to już jest ten cały kryzys wieku średniego?
#praca #informatyka #mechanika #siecikomputerowe #kryzyswieku #slask #elektryka #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
@fajq: "od trzech lat #!$%@? oglądam MTV, to na początek wystarczy"... żeby wyjść na ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@xstempolx: Dodałem tak z dupy strony ten tag, a to ze względu że mieszkam w regionie wydobycia wungla (3 aktywne gruby w zasięgu ~10km). W rodzinie byli górnikami, znajomi za czasów szkoły wybrali ta sama droga czyli idą na emerytura za kilka leveli, a jo szlajom się
  • Odpowiedz
@Sidroff: nie jest za pozno, fachowcy zawsze sie przydadzą. inna sprawa ze gdybys od poczatku sie tym zajmowal to mialbys teraz jakies 20 lat doświadczenia. ale jego brak cie nie przekresla na obecnym rynku pracy
  • Odpowiedz
@Sidroff: coraz czesciej sie spotykam z tym, ze ludzie w dzisiejszej Polsce mają dylemat czy pracować i zajmować się tym co lubią czy tam gdzie lepiej płacą. lubią swoją pracę i irytują sie ze za prostą pracę bez ambicji można obecnie zarobić więcej.
  • Odpowiedz