Wpis z mikrobloga

@DankoStanko: Cieszy gol, ale martwi ślepota kolegów. W kilku sytuacjach pokazywał żeby mu zagrać, to kopali się po czołach. Jedyne podania jakie otrzymywał, to gdy stał tyłem do bramki i szybko musiał oddać. Napoli jak będzie tak grać, to w każdym meczu będzie się męczyło niemiłosiernie.
@steve__mcqueen linetty góralski kurzawa Frankowski romanczuk nie jest wcale tak źle.. kurzawa ostatnio naprawdę fajnie zagrał, góralski to taki młody Peszko i potrafi szarpnac romanczuk całkiem dobrze w defensywie i Zielu miałby dużo więcej miejsca w środku.
Od jakiegoś czasu jest wiadome, że jedynym naszym atutem w pomocy będzie środek i jeżeli Zielu wyskoczy na swój poziom i będzie to ciągnął to jestem spokojny o linię pomocy
@kajdikajdi: tak ale to sa wszystko zmiennicy, moga Ci wejsc w 70' i odmienic caly mecz, ale w podstawowym skladzie nie wyjda (tak mi sie wydaje, nie widze niedoswiadczonych kurzawy czy frankowskiego wychodzacego w podstawowym skladzie na debiut mundialowy). a podstawa wyglada niestety bardzo zle
@steve__mcqueen linetty Zieliński romanczuk to naprawdę solidny środek. Nawet nie licząc krychowiaka. Grosik wiadomo jak to zawsze wygląda w reprezentacji, zawsze można kogoś przesunąć na prawa stronę z ataku może Wilczka? Rzeczywiście, może jestem nazbyt optymistą ale chyba też nie jest aż tak źle
@kajdikajdi: no tak ale linetty w wyjsciowym skladzie? widzisz cos takiego? bo ja mam watpliwosci
co do grosika to wiadomo, w reprze raczej nigdy nie zawodzi nawet pomimo klopotow w klubie.
ale coraz czesciej mysle o tym ze bez Krychowiaka w swojej naturalnej formie to srodek po prostu bedzie chaotyczny i niepoukladany. Mam wrazenie ze to jest on jest "must have" w naszej kadrze