Wpis z mikrobloga

No mireczki, co muszę wiedzieć jako nowy kierowca #bmw #samochody
O kierunkowskazach już zapominam.
Padło na BMW 525, niestety w dieslu a nie w benzynie, automat.
W piątek będę wiedział kiedy mogę odebrać.
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: ja mam 523 i podstawa jest pozycja lezaca. Przy automacie to juz total na plasko - przynajmniej nie postrzela bo glowa za slupkiem. Nie isnieja tez bus pasy czy tam inne j----e zebry. Droga to nie zoo. No i jak jedzie karetka to korytarz ratunkowy... A potem w p---e i za nimi. Na autostradzie na zderzaku jezdza tylko k---y z audi. Ty masz tak z---------c i strzelac dlugimi zeby
  • Odpowiedz
@Oskarek89 gratulacje co do n47 sam się wycofałem miałem brać serię 1 ale niestety Polak nosacz i strach bo skund piniondz jak się zepsuje kolega ma ten silnik w starym x3 i zero problemów nastukał już ze 250 kkm. Jak już tak o bmw wczoraj kolega czarna lalunie z Niemców przyprowadził e65 750i w gazie lol ale wrażenia niesamowite i ten dźwięk silnika jakie to wygodne a jak idzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskarek89 pamiętaj że elektronika w tym aucie to loteria. Światłowodowe połączenia potrafią doprowadzić do szału bo często nie można zdiagnozować właściwej usterki. Ale ogólnie powodzenia i szerokości! Dej znać jak to się właśnie w eksploatacji sprawuje.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Jedna rzecz, czy to na pewno polski salon? W specyfikacji nie widzę języka dokumentacji. Poza tym jest rezygnacja z service inclusive, co jest typowe dla samochodów z rynku niemieckiego.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: o graty za wybór!
co do rad to w sumie podstawy znasz... kierunkowskazy są bez sensu bo i tak jesteś szybszy, jak Cię blokują to zderzak i lekkie mrugnięcie długimi
wyprzedzanie na wysepkach tylko jak dobrze widzisz, pamiętaj to Ty jesteś szybszy.
aj muszę sobie wreszcie kupić bmw
  • Odpowiedz