Wpis z mikrobloga

Mirki z #lublin, które chodzą do kina. Chce ktoś odkupić bilet studencki na Avengers: Infinity War w Kinie Felicity? Bo #!$%@? źle kupiłem (#!$%@? babka przy kasie i jeszcze bardziej #!$%@? moja głupota) i jest ryzyko, że mojej koleżanki zwyczajnie na seans nie wpuszczo. Bilet jest na 28 kwietnia na 12:40. Na upartego sprzedam dwa miejsca obok siebie.
#kino #avengers ##!$%@? #zalesie #gownowpis #ratunku
  • 15
  • Odpowiedz
@MungoRoyo: Yup, a powinienem mieć studencki i normalny, jeżeli ktoś na wejściu sprawdzi mi legitkę to ja wchodzę, a różowa nie. Jesli chcesz to pisz priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ItsMarioo: Jakie jest prawdopodobieństwo, że to przejdzie? Bo mógłbym głupa grać, nawet czasem mi wychodzi. Ale wiesz, to 3 dychy, a to już dramatycznie się przelicza na kilka dobrych piw
  • Odpowiedz
@Scorpjon ja bym zrobił yolo, moim zdaniem przejdzie. A w razie jakby nie przeszło to wtedy kupisz różowej normalny bilet i będziesz wiedział na przyszłość :( regulamin swoją drogą nie zawsze jest przestrzegany więc może na ładny uśmiech udałoby się wymienić, a na przyszłość to polecam tanie środy w multikinie xd
  • Odpowiedz