Wpis z mikrobloga

#touchscreen #windows10

Drogie Mireczki! Doszłam już chyba do końca internetów w poszukiwaniu rozwiązania problemu pt. Ekran dotykowy w laptopie vs Windows 10.

Oficjalne stanowisko np. supportu Lenovo: "proszę zwrócić sprzęt, od ponad roku nie jesteśmy w stanie ograć sterowników, które współgrałyby z update'ami Windowsa 10". Kupiłam 2 laptopy: HP Pavilion 360 i Yoga 520 - w obu przestała działać funkcja ekranu dotykowego podczas 1 instalacji systemu (wtedy jak wiadomo instalowane są update'y).Spędziłam sporo czasu przeinstalowując wszystkie sterowniki (zarówno ze stron producenta komputera jak i mniej oficjalnych źródeł), niestety bezskutecznie. Rozwiązanie pt. "kupić kompa ze starszą wersją systemu i wyłączyć update Windows'a" nie do końca jest OK... za jakiś czas Windows będzie na tyle zacofany, że mogą przestać działać inne rzeczy..? Internety nie wiedzą, ale (jako wierna Mirabelka) wierzę w Wykop i tutejszą społeczność... czy komukolwiek z Was w jakiś bardziej twórczy/niekonwencjonalny sposób udało się obejść ten problem? Marzy mi się dotykalski, śliczny komputer skoro spędzam z nim średnio 15h dziennie- a tutaj taki psikus :(
  • 6