Wpis z mikrobloga

mirki, jak źle to brzmi?
podeszła do mnie jakaś locha jak byłem w pracy. pierdu pierdu, coś tam gada o rozwoju osobistym, mówi że mają super kołczów i proponuje spotkanie. mówi że hehe fajne pieniądze z tego są itd i reszte wytłumaczy na spotkaniu. sama na początku w to nie wierzyła (tu już zapaliła mi się czerwona lampka xD)
ja (debil) zgodziłem się po chwili wymijania na to spotkanie bo w sumie why not. co ona może chcieć mi wcisnać? w sumie to odwołam to spotkanie chyba, bo czuję się jak starsza pani klikająca w internecie okienka z "samotna mama zarabia 10k dziennie nie wychodząc z domu" xD
#rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #niewiemjaktootagowac #coaching #oszukujo
  • 3
  • Odpowiedz
@renalum: też o tym pomyślałem. ale potem zaczęła #!$%@?ć o jakiś szkoleniach dla kołczy, coś o zdrowym odżywianiu trochę itd. #!$%@? odwołuje, może milionerem nie zostanę, ale godność zachowam xD
  • Odpowiedz
@sebagohamalysz: Umów się, ale jako, że ona zaprasza i jest w tak wspaniałej branży gdzie można zarobić miliony, nie to co Ty plebsie, to niech ona płaci.

Nażryj się i podziękuj.
  • Odpowiedz