Wpis z mikrobloga

Aktualizacja mojego poprzedniego wpisu: Klikej tutej
Znowu nie zdałem, tym razem wyjechałem z placu. Posłuchałem dla beki discopolo i wszedłem do fury zadowolony z życia i tego że ktoś tego disco słucha. Jazda #!$%@? pięknie wszystko, jedno z ostatnich świateł prowadzących do wordu po wymarzony POZYTYWNY, i #!$%@?. Nie zatrzymałem się przed zieloną strzałką. Czemu? Bo mi instruktor z którym jeździłem powiedział że jak nikogo nie ma i nic nie jedzie to mogę jechać.
Józek, #!$%@? ci w cyce lamusie, oby Ci syn o którym tak opowiadałeś heroine zaczął #!$%@?ć.
#prawojazdy #niezdalem #przegryw
  • 38
@HIGH_BEAM: No to już wiem, on mi nic nie mówił że muszę się zatrzymać ZAWSZE. Pytałem go nawet jak to z tym jest, czy mam się zatrzymać zawsze. A on że #!$%@? no nie, jak nic nie jedzie i nie idzie przez pasy to jedź. #!$%@? #!$%@? 143.50 poszło w #!$%@?
@mariuszMAXpalonko: zielone strzałki oraz znaki stop to najczęstsze powody #!$%@?. ZAWSZE się zatrzymaj, ale zatrzymaj całkiem. Żeby nie było że się toczysz 1km/h. Najlepiej stań na sekundę i dopiero ruszaj. Uważaj jak masz zieloną strzałkę przy wjeździe do ośrodka - pamiętam że jak ja zdawałem to ostatnie skrzyżowanie udupiało z 20% kursantów zadowolonych z tego że już wracają do ośrodka :D
@mariuszMAXpalonko: jeszcze coś apropo strzałki. Pamiętaj, że musisz się zatrzymać przed linią sygnalizatora, nawet jak #!$%@? z tego miejsca widać. Zatrzymujesz się przed światłami, i dopiero ruszasz kawałek dalej i tam patrzysz czy można skręcić. Jak się zatrzymasz za linią to #!$%@?
@mariuszMAXpalonko hehe. Dojechalem do zielonej strzalki. Zatrzymalem sie, ruszylem. Strzalke mialem juz w bocznym oknie jak zgasla. :)
Egzaminator zdazyl nawet powietrza nabrac by powiedziec ze blad (a moze i przerwanie egzaminu?) zanim wdepnalem hamulec do podlogi. A ze na egzaminach na C i C+E hamulce dzialaja jak kotwica to o malo z bani w szybe nie zdzielil. Ale nic nie powiedzial. :) Oczywiscie ze #chwalesie :)
1. Pokazac ze umiesz az
@mariuszMAXpalonko czemu zganiasz na instruktora? To tylko i wyłącznie twoja wina, naucz się zasad ruchu a nie potem wypadki "bo jestem spierdoxem i nie wiedziałem a bo bo nie powiedzieli mi kwiiiiiii" rusz dupe i się naucz a nie liczysz na kogoś kto Cię uczy praktyki. Elo i zawrzyj mordę gowniaku bo mleko pod nosem jeszcze masz.
ale rowerzysta jak jest przejazd rowerowy ma pierwszeństwo już jak się zbliża


@HIGH_BEAM: gdzie jest taki przepis? Zapisy dla przejścia i przejazdu są identyczne i mówią tylko o pieszym/rowerzyście na, a nie przed.