Wpis z mikrobloga

@fsfdjf: pamiętam te kreskówki - były niskich lotów. Jedynie Dom Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster trzymał poziom.

A teraz? Teraz mamy Złoty Wiek kreskówek!

Świetny humor w The Amazing World of Gumball.

Epicka przygoda, absurd, ciężkie rozkminy, masa emocji, rozwój postaci, czasami psychodela i ogrom historii w przebogatym świecie Adventure Time.

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje w Steven Universe. Plus niezła przygoda.

Nowe Kacze Opowieści.

Fantastyczna Star vs forces of evil
@LechuBezSmiechu: Nie wiem, nie interesuję się tą bajką aż tak bardzo. Ale czasami jak latałem wieczorami po kanałach i akurat gdzieś leciało, to oglądałem. Próbowałem kiedyś obejrzeć sobie odcinki od początku, ale jakoś w końcu tego nie zrobiłem. Pamiętam, że coś #!$%@? było z numeracją odcinków czy coś, nie wiem. Coś w każdym razie było nie tak i w końcu nie obejrzałem nic poza kilkoma odcinkami.
Ja tez to ogladalam te 15 lat temu i pamiętam ze były oglupiajace.
Wiekszego debilizmu niz np ed edd i eddy albo krowa i kurczak to ze świecą szukać.

A ktoś kto 15 lat temu mial mial 30 lat powie ze najlepsze bajki to byl reksio, uszatek, filemon, krecik... I w sumie to się zgodzę bo to nie były glupkowate bajki. Byly delikatne i sympatyczne.

To co puszczaja tera to abominacja, jakbym
@fsfdjf: Wiem że taki kanał był i kojarzę bajki, ale nigdy nie mieliśmy takiego kanału bo kablówka to był jednak swego rodzaju luksus na początku lat 90'. Tak samo nie miałem RTL i minął mnie zachwyt Dragoon Ballem.