Wpis z mikrobloga

@Slucham_psa_jak_gra_: niektóre wpisy trochę tak brzmią.. możliwe że to forma wołania o pomoc.. Nie wiem. Ogłaszanie wszystkim że zarzuca się jakaś tabletkę.. przeplatane z tekstami o strzelaniu samobója I jednocześnie smieszkowanie w innych tematach i gadanie o fryzurkach wzbudza moje wątpliwości co do powagi sytuacji.. Nie zamierzam się nabijać ale czasami można pomylić desperacka próbę zwrocenia na siebie uwagi od poważnego problemu..
  • Odpowiedz
@caos: mysle większość ludzi ma mniejsze lub większe problemy natury psychicznej.. takie jest troche życie.. A nie umiemy sobie radzić z wieloma sprawami.. jednak myślę że wiekszosc mieści się w granicach normy.. problem jest kiedy nie można funkcjonować względnie normalnie;)
  • Odpowiedz
@zielonka1986: Dzisiaj byłem zbadać tarczycę, mam objawy niedoczynności. podejrzewam, że przez problemy z nią związane mam stany depresyjne, które nie ustępują, jutro mają być wyniki, może to w końcu pomoże.
  • Odpowiedz
@kameleon321: moze byc dużo powodów takiego stanu rzeczy.. poczynając od niedoborów magnezu Wit D itd przez różne choroby organiczne do po prostu psychiki ;) powodzenia w szukaniu ;) I szybkiego polepszenia samopoczucia;)
  • Odpowiedz
@zielonka1986: Depresja to nie jest zajęcie na cały dzień. To coś, co towarzyszy choremu. Są lepsze dni, kiedy może działać prawie normalnie, ale nic go nie cieszy, nie jest dumny nie potrafi sobie przypomnieć dobrych rzeczy z wczoraj. Pewnego dnia coś może zaburzyć tę równowagę i nagle wstanie z łóżka powoduje po prostu fizyczny ból.
  • Odpowiedz