Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki opowiem wam moją historię:
Generalnie jestem dość ogarniętym człowiekiem, mieszkam sam, zarobki 10k+, z wykształcenia inżynier, uprawiam kilka sportów ekstremalnych, śmigam na siłkę, tenisa, nieźle tańczę, studiuję drugi kierunek - generalnie na brak zainteresowań i nadmiar wolnego czasu nie narzekam. Czy jestem przystojny to nie wiem (tragedii chyba nie ma), ale dbam o siebie, ubieram się klasycznie, fryzury też klasyczne - raczej #wygryw niż #przegryw.
Jest tylko jeden problem - kawał ze mnie s--------a ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wiem czy jestem jakiś aspołeczny - nie mam problemów, żeby z kimś pogadać. Mam trochę znajomych "z widzenia" (ludzi z którymi np. jeżdżę na nartach), ale nikt z kim można by iść na p--o pogadać, czy zaprosić na kawę (oczywiście nie liczę szwagra i kuzynów ( ͡° ͜ʖ ͡°)); jednak nie czuję takiej potrzeby - bo dzień mam za krótki, a chciałbym spróbować jeszcze większej ilości doświadczeń. No i z tym wiążę się też pewien problem - nie znam w sumie żadnych dziewczyn z którymi można by o czymś myśleć (bo wszystkie zajęte, albo p------e, albo brzydkie, albo nie ma chemii), no a i nie przyciągam do siebie ludzi, że by poznawać znajomych znajomych.

Próbowałem na badoo, ale tam jest straszna padaka - większość jedyne hobby jakie ma to "szczerość" i "przytulanie". Było tam parę fajnych osób, ale większość to atencjuszki, albo tłumany. Analogicznie na kursie tańca, nie udało się poznać nikogo sensownego. W ogóle zastanawiam się, czy coś ze mną jest nie halo - nigdy w życiu nikogo nie kochałem. Zastanawiam się, czy jeszcze nie spotkałem kogoś sensownego, czy może to jest tak jak z pierwszym jointem - w sumie to nie kopie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie level 26 here i jestem trochę rozczarowany tym, że wciąż muszę sam opieprzyć całą pizzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @lukaschels
Nie jestem nie-wiadomo kim, nie wymagam też nie wiadomo czego - tylko kogoś, kto poszedł na uczelnię, bo żyje np. medycyną, a nie bo rodzice kazali, i w sumie trzeba coś ze sobą zrobić po liceum.

@Ozdoba:
Oczywiście, że ból d--y. Pisałem kompletnie o czym innym, a ty czepiasz się szczegółów i atakujesz mnie personalnie. Oglądanie seriali to nie jest hobby, to jest sposób na marnowanie życia, tak samo jak rozwiązywanie krzyżówek czy gry komputerowe. Hobby to może być jazda na rolkach, prawo czy zbieranie znaczków. Spotykasz taką osobę i jedyne o czym ona może porozmawiać to
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania Ty mówisz o hobby a inni mówią o spędzania czasu wolnego i mówią, że to hobby. Takie niezrozumienie małe. Zycze powodzenia w szukaniu kobiety z hobby takiego kalibru jak piszesz. Ciężej Ci będzie taką znaleźć ale spoko, powodzenia.
  • Odpowiedz