Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna ze mną dzisiaj zerwała (po 7 miesiącach związku, oboje mamy po 31 lat) bo wczoraj w trakcie kłótni (naszej pierwszej, nigdy wcześniej się nie kłóciliśmy) nazwałem ją "głupią szmatą" i paroma innymi podobnym określeniami. Wiecie jak to jest, człowiek się #!$%@? i mówi różne rzeczy, których wcale nie myśli. Ale ona stwierdziła, że skoro nie umiem się kłócić "z szacunkiem" to znaczy, że w ogóle jej nie szanuję i ona nie chce być z kimś takim. Kto ma waszym zdaniem rację? Zdarza się wam czasem w złości obrazić partnera/partnerkę? #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Kto ma rację

  • ja 9.1% (342)
  • moja dziewczyna (była?) 90.9% (3416)

Oddanych głosów: 3758

  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: cześć. Nie żebym popierała Twoją byłą tylko dlatego, że też jestem #rozowypasek ale mnie by nie przeszło przez gardło tak obrazliwe okreslenie w stosunku do bliskiej osoby. Nie wiem nawet czy do niebliskiej tez nie.
Jak kogos kochasz i szanujesz to tak się do tej osoby nie zwracasz, chyba ze masz zespol Tourette'a
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Cóż zachowałeś sie jak szmaciarz - szukaj od nowa - do żadnej kobiety bym sie tak nie odezwał - nei wiem może jesteś z hip hopowej patologii czy czegoś jeszcze sie usprawiedliwiasz za rok napisałbys ze ja udeżyłeś bo wiecie cżłowiek sie wkurzy.... żal - co ona Ci zrobiła?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: lekcja pokory w życiu - ja już od kilku lat tobię tak, że jak sytuacja się zaognia i ktoś zaczyna kłótnię to wychodzę mówiąc, że pogadamy jak ochłoniemy i to działa.
Różowe zawsze patrzą na „plamę na obrusie” a nie na to, że był@czysty przez 20 lat.
Ona już zawsze będzie do tego powracać także jako starszy kolega radzę ci daruj se przeprosiny i idź w swoją stronę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: człowieku nazwałeś dziewczynę szmata i się dziwisz, ze zerwała? XD Gdyby moja dziewczyna mnie nawet uderzyła, to bym jej w życiu tak nie nazwał, bo tak po prostu nie wypada. Dorośli ludzie w kłótni używają argumentów nie wyzwisk, Wiec nie dziwie się, ze Cie zostawiła skoro w byle kłótni ja tak traktujesz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: noooo za głupią szmatę to ci powinna jeszcze na dziąsła #!$%@?. Ja z moja jestem prawie 8 lat, klocimy się bardzo rzadko i najgorszego epitetu jakiego użyłem to było "ale ty durna #!$%@? jesteś", różowa zaczęła się śmiać i takie to kłócenie z nią. Ale za "głupią szmate" to by mnie rozszarpala pewnie, raczej nie sprawdzę tego nigdy bo szanuje matkę moich dzieci i nie zasługuje ona na takie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: źle to rozegrałeś. W kłótniach z różowymi trzeba przed wyzwiskami stosować wyrażenie „zachowujesz się jakbyś była” i dokanczasz. Jak ma ból pieroga o nazewnictwo to mówisz ze nie nazywasz jej tak, tylko to ona się tak zachowuje i niech się ogarnie. Zawsze działa xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jakby mi niebieski nawet w kłótni wykrzyczał, że jestem głupią szmatą to podobnie jak Twoja ex - elo mordo :D
rozumiem, że złość i #!$%@?, ale bez przesady. trochę bym się bała, że dzisiaj nie umiałeś się powstrzymać przed nazwaniem mnie głupią szmatą, a jutro możesz nie wytrzymać i jebnąć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Dorośli ludzie w kłótni używają argumentów nie wyzwisk, Wiec nie dziwie się, ze Cie zostawiła skoro w byle kłótni ja tak traktujesz.


@Toshly: kobiety nie używają argumentów w trakcie kłótni. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz szczescie koles bo mogles sobie zmarnowac wiecej czasu niz tylko 7 miesiecy. Jesli laska sie obraza za "glupia szmate" to po prostu na Ciebie nie zasluguje. Glowa do gory, znajdziesz sobie jeszcze jakas szmaciurke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz