Wpis z mikrobloga

Wam serio to piwo tak #!$%@? czy po prostu podsłyszeliście taki argument i rzucacie nim jak idioci?


@t_Bx: jak ktoś wcale nie pije piwa(woli inne alkohole lub nie lubi alkoholu wcale) to mocniej czuje jego zapach. Do tego ludzie mają rózną wrażliwość węchu, a rano jak są półżywi mogą to odbierać gorzej niż wieczorem.
  • Odpowiedz
  • 3
@janek_kombajnista O jakbym sobie wypił takie piwko w autobusie o 7 rano ( ͡º ͜ʖ͡º) Mi się to jednoznacznie kojarzy z wyjazdowymi koncertami albo wyjazdami na żagle. Pełen chillout ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: no i miłej drogi Mirku! Pamiętaj o drzemce, pewnie długa droga przed tobą.
@Lipathor: ja najbardziej nie lubię palaczy i kawoszy- napiją się tej kawy i napala papierosów a później tylko śmierdzą fajami i wypuszczają gazy. Tych smierdzieli nienawidze, albo sama kawa- to samo!
  • Odpowiedz
Koles napisal ze nikt nie siedzi obok, przeciez po jednym browarze nie bedzie pijany, nie obrzyga autobusu,nie zrobi afery, ja jebe xD to wy jestescie robacy
A ludzie ktorzy pija w samolotach (i nie mowie tu o stresujacych sie) to lepszy sort :) ?
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: Kocham tych ludzi, którzy traktują picie piwa jak potrzebę fizjologiczną, która NIE MOŻE CZEKAĆ aż taki osobnik wróci do domu XD


@Szarozielony: o. Wlasnie to chciałem napisac. Ze zatrważająca jest liczba osób, ktora nie umie sie powstrzymać od zapalenia czy od napicia sie.

I dlatego uważam, ze to patologia. Bo cywilizowany, dorosły człowiek potrafi panować nad swoimi pragnieniami.
  • Odpowiedz
trochę to jednak patola, śmierdzieć ludziom piwskiem od rana w autobusie

@Lipathor: to jest jakieś popularne #!$%@? xD ty zauważyłeś kiedyś, że "piwsko" nie śmierdzi jak się wypije jedno-dwa? Śmierdzi to się piwem jak #!$%@? 8 browców i się porzygasz przy okazji. W innym przypadku to jest jak zwykły napój - nie smierdzi, nikomu nie szkodzi. Nawet mi was nie żal. I #!$%@?, że w długich lotach samolotem masz alkohol w
  • Odpowiedz
Jedno piwo na spokojnie wypiłem podczas całej drogi a w komentarzach gównoburza jakbym leżał pijany, zarzygany i niewiadomo co jeszcze. xD

@janek_kombajnista: bo to idioci są i porównują cię do zuli co piwskiem jebią bo wypili już i 8... Sam nie rozumiem tej ich debilnej nagonki, przecież jedno piwko w ogóle nie rózni się niczym od coli. W samolotach normalnie można sobie popijać i problemu nie ma.
  • Odpowiedz
@PomaranczowyKrol: browara sobie pij w aucie a nie walisz piwskiem innym w transporcie publicznym. Jak nie potrafisz uszanować innych to nie korzystaj z plusów współdzielenia rzeczy (autobus). I jeszcze to wyzywanie innych, którym się to nie podoba...
  • Odpowiedz