Wpis z mikrobloga

Przyszła mi nowa umowa, miała byc na 2 numery w #play które już posiadam, ustalałem wszystko telefonicznie, tak jest namotane w tych papierach, że nie wiem który teraz numer jest "podstawowym" wcisnęli mi dodatkowo jeszcze kartę "z nielimitowanym internetem" która ma być "za darmo" a mi piszą na papierach, że abo na tą kartę to 150zł miesięcznie netto, a ulga to 1300zł, ni chu@# nie wychodzi "zero złotych" przez 25 miesięcy umowy. Ja pier@#$. Dobrze, że ja wszystkie rozmowy nagrywam.
  • 5
@rozzen: nie mogę, bo to na działalność brane. Ide do play wyjaśniać, jak mi nie naprostują tego w jakiś sposób to nagranie wyląduje w sieci łacznie z tymi umowami które mi wysłali, ofc. bez danych moich.
@Vein: perfect box dla firm? tam niżej masz napisane, że jak masz 2 numery, to nie płacisz 150, tylko 50/65/80 netto w zależności, a numery nie kosztują po 40, tylko 0, jeżeli masz tą kartę główną. :)
@japkko: tak, to "niżej" to na drugiej stronie było, pod zszywką. Człowiek jak jest zakręcony to się tylko #!$%@?, szczególnie, kiedy te 150zł jest trzy razy większe niż cała reszta. Albo mam zbyt wiele na głowie, albo się starzeję, jak ktoś mi palcem nie pokaże, to nie doczytam. Byłem w salonie, pokazali, wytłumaczyli i git. Drugi numer dołączy d otej umowy najprędzej za miesiąc.