Wpis z mikrobloga

Serdecznie gardzę wykopkami którym się podoba taka stypa XDDD STREAM SPOKOJNY TEŻ JEST DOBRY BLABLAAAAA XDDDD No właśnie kurła nie do końca XDDDDD. Aż tak macie nudne życie, że lubicie oglądać na rodzinkę meneli? XDDDD Zamiast cieszyć się z ich tragedii i napawać się dymami to ci się cieszą, że jakiś tucznik i jego meneliczna rodzina siedzi na kanapie XDDDD Niee, aż walne zaraz TL;DR ale najpierw muszę się pośmiać XDDDD
#danielmagical #patostreamy #bekazwykopkow
  • 25
@peles12: Usuń konto 2 miesięczna zielonko bo za krótki jesteś, żeby mi pyskować ((oo))
@Bezimienny_Typ: Mam ból dupy, bo potem taki magical czyta tag i widzi, że dzbany się cieszą z takiej stypy i siedzenia na jajcach. Skutkuje to tym, że grubas ma jeszcze bardziej wywalone widząc ich poparcie
@Zi3L0nk4: Wybacz kolego ale boli mnie to BO MNIE TO BOLI ( ͡° ʖ̯
@Wanzey: to ładnie ci pomarańczki pyskują co niedawno wyszły z zielonego () Dla tych co będą się pruć że ja też jestem od 3 miesięcy to moje drugie konto bo pierwszy perm ban które miałem 1 rok i 2 miechy. Wszystko legalnie załatwione i mogę mieć konto z wykopem pisałem i się zgodzili na ten układ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Judasz9: Dobra panie białorycerzyk ty zdradziłeś jezusa i świętego udajesz ( ͡ ͜ʖ ͡)
@AShans: Tu nie chodzi o staż konta, nie masz bajerki i piszesz głupoty jakbyś walił głową w klawiaturę, przylazłeś z grupy tucznika i będziesz mi pyskował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zi3L0nk4: Joooo, jeszcze czekam aż jakaś zielonka mentalna mi zacznie grozić mocą wykopu XDDDDDDD
@Cynamon_TM: