Wpis z mikrobloga

Plusujcie jedyną otwartą w #zakazhandlu galerie handlową, nikt nigdy nie plusuje normalnych galerii handlowych które otwierają swoje drzwi dla klientów w niedziele :)
Tak, sklepy, nie tylko gastro. Galeria Metropolia ma status dworca wiec handel w niej odbywa się w normalnym trybie


#handel #wolnaniedziela #katotaliban
Rabusek - Plusujcie jedyną otwartą w #zakazhandlu galerie handlową, nikt nigdy nie pl...

źródło: comment_x6YMxrGMdHgwS27s44pWrJDYlK03Xzj3.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek Ale ja mówię o moim punkcie widzenia i mojej etyce. Zmienię zdanie jak zamienią napis "GALERIA METROPOLIA" na "GDAŃSK WRZESZCZ" i jak powstaną tma kasy biletowe a nie agencja pośrednictwa sprzedaży biletów udająca kasy.
  • Odpowiedz
@Rabusek Szkoda, że falandyzacja prawa dotyka każdą sferę życia i dlatego w tym kraju śmierdzi gównem przez cwaniactwo i omijanie prawa. Czemu chlebak w Poznaniu ma sklepy pozamykane? Albo Galeria Wileńska w Warszawie? Słyszałeś jakim poważnym problemem dla życia gospodarczego jest istnienie nieuczciwej konkurencji?
Wszystko jest legitne bo inaczej płaciliby kary? Jak pojadę 100 w zabudowanym to też wszystko legitnie bo inaczej zapłaciłbym karę?
  • Odpowiedz
A to jest genialne, zrobić xx w jednym, poznań city center to jest cholerny symbiont dworca pks, centrum handlowego i pkp, nie do ruszenia, chodzisz po sklepach, a tam wszędzie zejścia/tabliczki na peron albo dworzec, dobrze ktoś to wykombinował, tego chyba nawet nie da się częściowo zamknąć by tylko kasy były czynne, bo tak są wbudowane.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Mnie nie piecze, ja w niedzielę sobie zaraz rozpalę grilla i nie zamierzam się ruszać na żadne zakupy.
A ty co pracujesz tam w marketingu? To postarajcie się bardziej, bo tam prawie nie ma porządnych sklepów odzieżowych, a te które są pewnie wyprowadzą się, gdy umowa się skończy. Nie wiem, kto wpadł na tak poroniony pomysł, jak budowanie kolejnej galerii obok GB. No chyba, że ten ktoś spodziewał się,
  • Odpowiedz