Wpis z mikrobloga

Moi drodzy przyjaciele, apeluję do was w sprawie tagu #dupeczkizprzypadku
Nie wstawiajcie postów wyrażających krytyczną opinię o użytkownikach którzy obserwują ten tag, wstawiają tam wiadome treści i mają z nim coś wspólnego. Podobnie jak w przypadku cenzo papy (hehe śmieszne ludzie sie nabierajo i bronio papiesza) - połowa ludzi zainteresowanych tym tagiem wpada tam tylko poczytać i popisać "HEHE BIAŁORYCERZYK" "HAHA BÓL DUPY BO TB NIE ZROBILI FOTY CO : DDDDD". Ze zwykłego creepy zboczenia robi się z tego nowy trend do "triggerowania" ludzi, dla których ten tag jest obrzydliwy (w tym dla mnie).
Więc co moim zdaniem wypada zrobić?
- Można dać tag na czarno
- Można zgłosić tag i wyrazić swoją opinię na jego temat prosto w mailu do administracji wykopu, co sam mam zamiar zrobić (może jeśli wiadomości będzie więcej, to nawet ktoś zwróci uwagę! wow!)
- Nie dyskutować z użytkownikami tego tagu, najlepiej większość z nich dać na czarną. Połowa to trollerzy, druga połowa to zboczeńcy. Pierwsi nie są nawet warci uwagi, a drugich życie powinno samo zweryfikować ;)
Bądź nie bądź, racja leży chyba po ich stronie. Nie ma odpowiedniego paragrafu na te zdjęcia i sam proces robienia zdjęć z przyczajki, choć jest obrzydliwy i #!$%@?, nie jest niestety zabroniony.
Ode mnie dodam jeszcze, że czekam tylko, aż któryś z nich przegnie i zrobi się z tego hasztag afera. A to raczej gwarantuje rozbiegnięcie się wszystkich chojraków, którzy namolnie bronią swojego "hobby" i powrót do cienia, z którego wyłażą zapewne tylko po nowe pudełko chusteczek i nowe materiały na wiadomy tag.
Tak więc - nie dajcie się sprowokować, nie dyskutujcie i dajcie całej sprawie umrzeć śmiercią naturalną albo ekstremalną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie.
#takaprawda #jestemglosemludukuhwa #przemawiajzwykopem
  • 15
  • Odpowiedz