Wpis z mikrobloga

Mam stary rower, którego chcę się pozbyć. Wieki nie był używany, ale wydaje mi się, że nie jest w opłakanym stanie i ktoś może nawet będzie chciał coś z niego zrobić. Brakuje mu na pewno powietrza w kołach i siodełka (jest naprawdę fajne i chciałabym je zatrzymać). Gdzie we Wrocławiu mogę oddać taki rower do jakiejś utylizacji albo na części?

#wroclaw #rower #rowery #gdziewewroclawiu
  • 22
  • Odpowiedz
@WesolySromek: @goferek: Chodzilo mi bardziej o jakieś miejsca, co do których będę miała pewność, że dadzą rowerowi albo jego części drugie życie i będzie to lepsze niż wyrzucenie go na śmietnik. Zostawienie go przy kontenerze to ostateczność, miałam po prostu nadzieję na jakieś fajne alternatywy. Znalazłam trochę info o akcjach zbierania rowerów i części rowerowych dla domów dziecka, ale są to jakieś artykuły sprzed prawie 10 lat.

@
  • Odpowiedz
osobiście nie widzę sensu, nakład pracy i kosztów na części w przypadku takiego dziadka jest uzasadniony tylko jak robisz dla siebie z jakiegoś sentymentu


@sherkhaan: A jednak nawet jak komuś przyda się choćby jedna śrubka z tego roweru, to i tak lepsze to niż wyrzucenie go całego. Rowerownia CRK, o której wspomniał @jos zdaje się też mieć podobne stanowisko. :)
  • Odpowiedz