Wpis z mikrobloga

@krzych0: @GraveDigger: @dzieju41: kurla, nie ma bezpieczniejszego miejsca niż lotnisko. Czujniki, kontrole uzbrojonej w karabinki policji z wyszkolonymi psami, wszystko zaprojektowane tak, żeby chronić i ograniczyć siłę wybuchu. Terroryści nie są idiotami, nigdy nie zaatakują lotniska.

A swoją drogą to w takich sytuacjach nie ma opóźnienia. Przychodzi ziomek z latareczką, czujnie ogląda walizkę s każdej strony, po czym ją otwiera zamkiem XD
  • Odpowiedz
  • 4
@Kieres: dobrze wiedzieć, mam cały czas w głowie ewakuacje biurowca bo ktoś zostawił paczkę obok recepcji.
Debilem okazał się kurier, paczka parą butów. Fakt faktem 4 godziny stracone.
  • Odpowiedz
@krzych0: No nie wiem... Często jestem na niemieckich lotniskach i za każdym razem słyszę komunikaty żeby nie zostawiać toreb na lotniskach i od razu zgłaszać jak się coś takiego zobaczy. W Arabii za takie coś jest sztum ;D
  • Odpowiedz
@smitu parę lat temu byłem na koncercie kultu w Cork. Kazik opowiadał że zostawili gitarę na lotnisku w Dublinie a skapneli się dopiero właśnie w Cork. No to gitarzysta pojechał spowrotem, patrzy a tu gitara sobie nadal leży. Taka ciekawostka.
  • Odpowiedz
@bodekbb1 za bramkami możesz sobie na luzie zostawić. Nieraz tak robiłem, zostawiałem przy ławce i szedłem na zakupy albo na browara i nikt się nie #!$%@?, zarówno w Polsce jak i za granicą. Raz przed bramkami zamulilem to rzeczywiście mnie wzywali i było poruszenie.
  • Odpowiedz
@krzych0: ja mam za sobą wiele lotów po całym świecie ale oczywiscie w PL coś się musiało #!$%@?...wczoraj z OBSŁUGI w Gdańsku podludzie okradli mi bagaż przy rozładunku i wyjęli drogi zegarek z opakowania. Na domiar złego obsługa olała sprawę ale tak tego nie zostawię... witamy w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
I teraz rodzi się dylemat: Brać i #!$%@?ć czy lepiej nie, bo może się okazać, że wybuchnie u mnie w domu zamiast na lotnisku. Cholera...
  • Odpowiedz