Wpis z mikrobloga

Terroryści nie są idiotami, nigdy nie zaatakują lotniska.


@Kieres: Oczywiście, oczywiście. XD

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamachy_w_Brukseli_(2016)


@dzieju41: w której części lotniska był ten zamach? przed kontrolą bezpieczeństwa czy za?
zdjęcie OPa wygląda jak poczekalnia przed gate (bramkami?) - czyli dawno za kontrolą bezpieczeństwa, a to najbezpieczniejsze miejsce na świecie jak chodzi o ryzyko zamachu (mając tam bombę lepiej byłoby wysadzić samoloty)
  • Odpowiedz
W wiecie, że tu nie chodzi tylko o zagrożenie atakiem bombowym a nawet nie chodzi o, że cię okradną a, chodzi o to, że ktoś ci może podrzucić narkotyki i się z tego już nie wytłumaczysz. Można w tak głupi sposób stracić kilka lat we więzieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@apee: @boctok: Wiem, ale op powiedział że wyjedzie się z Polski i że Niemcy nie boją się zostawiać bagażu bez obaw o jume. No to napisałem że na niemieckich lotniskach nie można zostawiać bagażów ;P
  • Odpowiedz
@utede: Lotnisko w Gdańsku ma złą renomę jeśli chodzi o obsługe... nie dość, że celnicy przy kontroli bezpieczeństwa traktują cie jak bydło, łypią spod oka to trzepią cię jeszcze tak jakby już wiedzieli, że jesteś terrorystą. Na innych lotniskach możesz liczyć przynajmniej na jakiś uśmiech, a w Gdańsku jakby siedzieli tam za karę...
  • Odpowiedz
  • 0
@krzych0 masz rację. Polska to ciągle komuna... W Austrii obok przydrożnych barów stoją dziesiątki motocykli... a na każdym pozawieszane bez żadnego zabezpieczenia kaski... wszystkie takie od 2000 zł w górę. Nikomu do głowy nie przyjdzie żeby je zapinać, czy chować...
  • Odpowiedz
@krzych0 Zdarzyło się w zeszłym roku na parkingu autostradowym w okolicach Frankfurtu. Zostawiłem walizkę i pojechałem dalej. Po 45min przypomniałem sobie o walizce. W środku laptop itp. Wracam po walizkę i o dziwo stała w dokładnie tym samym miejscu. 1.5h niebywale.
  • Odpowiedz