Wpis z mikrobloga

@szajbi_: też miałam kitku u rodziców, przygarnięty jako maciupka znajda, podkarmiany strzykawką, bo jeszcze dobrze nie jadł sam. Jak podrósł czekał na mój powrót ze szkoły, rano biegł do mojego pokoju i jadł dopiero jak go wymiziałam, aportował, chodził przy nodze, po prostu wybrał mnie na swego sługę - nie widziałam tak inteligentnego i ogarniętego kota. I jak się wyprowadziłam to on też odszedł... ( ͡° ʖ̯ ͡°
@malutka_Asienka jakie to osmutne.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mój przez ponad miesiąc po wyprowadzce siedział w moim pokoju cały czas..
i on tak samo, znajdzka, przez pierwsze miesiące był strasznie strachliwy, nie bardzo chciał być dotykany czy miziany, ale w końcu zmiękł i stał się najlepszym kotem świata
ale głupek wie, że nie może takiego numeru odwalic, bo go znajdę i wtedy dopiero się zaczną kłopoty w jego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malutka_Asienka: ale zdajesz sobie sprawę, że mógł go zwyczajnie potrącić samochód, pogryźć pies, okaleczyć kuna/dzikie zwierzę, mógł dostać z wiatrówki i jeszcze wiele innych opcji (każda wymieniona spotkała koty, którym tworzyłem DT), które uniemożliwiły mu powrót do domku, a Ty z góry zakładasz, że poszedł, zobaczył jak fajnie i postanowił zrezygnować z darmowego jedzonka na rzecz wojaży.
@alcest: to też wzięłam pod uwagę... a darmowe jedzenie, potrafił przynieść upolowanego szczura, ziębę, szpaka i położyć na środku pokoju czekając na pochwały. Wiatrówkę też przerabiałam, sidła... kitku na słowo lekarz się chował :D
Ale wiem, że koty często mają kilka domów i żywią się w kilku miejscach - więc może poszedł sobie tam gdzie miał lepiej.
@szajbi_ @malutka_Asienka zwierzęta domowe maja jedną cechę, której brakuje większości ludzi- za serce płacą sercem.
Mi też po ponad 15 wspólnych latach brakuje najcudowniejszego zwierzaka, który po dość poważnej operacji czuwał przy mnie, leżał na operowanej części i pyszczkiem oraz językiem tulil jeszcze różowe ślady po zdjęciu szwów.
Kilka tygodni minęło a dalej sprawdzam rano miski z wodą czy żwirek, które są już pochowane...
Pobierz dlkv - @szajbi @malutkaAsienka zwierzęta domowe maja jedną cechę, której brakuje więk...
źródło: comment_D625bLXdh2qy01TMaSyqawiRplIRN93L.jpg
@szajbi_: #!$%@? oferuja, #!$%@? dostają. By ofiarować serce trza mieć coś w klatce piersiowej poza jadem.
Co smieszniejsze słyszałem to hasło raz - od bardziej zaklamanego i nastawionego na hardy auto-lans gościa, niz pewna część politykow( ͡° ͜ʖ ͡°)