Wpis z mikrobloga

Jestem dość majętnym człowiekiem (wy na to mówicie "zawód syn" ale u nas Żydów to jest normalne, ponieważ my przekazujemy majątek z pokolenia na pokolenie, mój ojciec był bogaty, ja jestem, i moi synowie oraz wnuczeta również będą). Trochę mi się znudziło już przepierniczanie kasy na głupoty (chociażby rozdajo s--s lalki za 8k złotych) czy jeżdżenie po świecie bo już cały zwiedzilem, ale nie o tym mowa. Chciałbym się przez 3 miesiące poczuć jak wy, zwykli polacy robiący po 8-10 godzin dziennie od poniedziałku do piatku za 2,5 złotego, dlatego postanowiłem pójść do zwykłej pracy dla szarakow, będę żył tylko za to, co wypracuje w #pracbaza i nie będę używał pieniędzy z rodzinnego konta, teraz wy w ankiecie zdecydujecie gdzie mnie ześlecie, otwieram również tag #zyd2kzlotych na którym będę opisywał postępy.
#zydzi #glupiewykopowezabawy #praca

Gdzie mam pracować?

  • Na linię produkcyjną go 51.2% (43)
  • Zapier#alaj na magazynie 39.3% (33)
  • Szorowanie aut na myjni 8.3% (7)
  • Inna / kkomentarz 1.2% (1)

Oddanych głosów: 84

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielonka696969: Trochę racja, ale poczuje chociaż namiastkę tego c-------o zycia gdy cfaktycznie masz dwie stowy na przeżycie do końca miesiaca a jest 17 :D no i kontakt z nizinami społecznymi może być dla mnie trochę szokiem, muszę trochę pogorszyc moje CV (jako jedyny chyba robię to w drugą stronę xD) bo rekrutanci pomyślą że robię sobie jaja.
  • Odpowiedz
@JaLonek: Wolę jakąś fizyczniejsza pracę, żeby poczuć się tak ztyrany jak polak wracający po 10h ostrego zapieprzu xD ciekawe czy mój organizm to przeżyje, nigdy nie robiłem fizycznie.
  • Odpowiedz
@Smakoshh: Dużo koleżko dużo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swojemu biednemu i niewinnemu dziecku też u---------z kawałek c---a, czy porzucisz tą ciemnotę i zacofanie?

Btw. jestem na 100% bogatszy od ciebie, nawet jak to nie prowo, będąc bezreligijnym Polakiem bez uciętego c---a, czy przynależności do organizacji jakichś przygłupów. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Smakoshh: LOL. Majętny (tak się określasz) Żyd mieszkający ze starymi na patologicznym osiedlu w Łodzi. Jak Ty musisz mieć n----------e w głowie, żeby udawać majętnego Żyda. Coś c-----o stoi ten Twój ród z hajsem skoro w takiej biedzie żyjecie. #pastaover9000
  • Odpowiedz
@k0j0tek: Nie mieszkam ze starymi łbie, mamy kamienicę w Łodzi, a że mieści się na patologicznym osiedlu (zresztą cała Łódź to patola) to nie moja wina, od tej wody to już wam ładnie te szare komórki powypalało, swoją drogą pyszny ból d--y.
  • Odpowiedz