Wpis z mikrobloga

Jestem dość majętnym człowiekiem (wy na to mówicie "zawód syn" ale u nas Żydów to jest normalne, ponieważ my przekazujemy majątek z pokolenia na pokolenie, mój ojciec był bogaty, ja jestem, i moi synowie oraz wnuczeta również będą). Trochę mi się znudziło już przepierniczanie kasy na głupoty (chociażby rozdajo seks lalki za 8k złotych) czy jeżdżenie po świecie bo już cały zwiedzilem, ale nie o tym mowa. Chciałbym się przez 3 miesiące poczuć jak wy, zwykli polacy robiący po 8-10 godzin dziennie od poniedziałku do piatku za 2,5 złotego, dlatego postanowiłem pójść do zwykłej pracy dla szarakow, będę żył tylko za to, co wypracuje w #pracbaza i nie będę używał pieniędzy z rodzinnego konta, teraz wy w ankiecie zdecydujecie gdzie mnie ześlecie, otwieram również tag #zyd2kzlotych na którym będę opisywał postępy.
#zydzi #glupiewykopowezabawy #praca

Gdzie mam pracować?

  • Na linię produkcyjną go 51.2% (43)
  • Zapier#alaj na magazynie 39.3% (33)
  • Szorowanie aut na myjni 8.3% (7)
  • Inna / kkomentarz 1.2% (1)

Oddanych głosów: 84

  • 35
@Zielonka696969: Trochę racja, ale poczuje chociaż namiastkę tego #!$%@? zycia gdy cfaktycznie masz dwie stowy na przeżycie do końca miesiaca a jest 17 :D no i kontakt z nizinami społecznymi może być dla mnie trochę szokiem, muszę trochę pogorszyc moje CV (jako jedyny chyba robię to w drugą stronę xD) bo rekrutanci pomyślą że robię sobie jaja.
@Smakoshh: Dużo koleżko dużo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swojemu biednemu i niewinnemu dziecku też #!$%@? kawałek #!$%@?, czy porzucisz tą ciemnotę i zacofanie?

Btw. jestem na 100% bogatszy od ciebie, nawet jak to nie prowo, będąc bezreligijnym Polakiem bez uciętego #!$%@?, czy przynależności do organizacji jakichś przygłupów. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
@k0j0tek: Nie mieszkam ze starymi łbie, mamy kamienicę w Łodzi, a że mieści się na patologicznym osiedlu (zresztą cała Łódź to patola) to nie moja wina, od tej wody to już wam ładnie te szare komórki powypalało, swoją drogą pyszny ból dupy.