Wpis z mikrobloga

Maraton idzie trochę jak krew z nosa, ale mogło być gorzej, niby próbowałem X, ale że kończę na 2 albo 3 miejscu (czasami 1) z DMG to mi się stało to nie opłacalne, dlatego też bezpiecznie zejść na VIII a najbezpieczniej jest zejść na IX. Object 430 właściwie bym powiedział że gra za mnie. Osobiście robię do 8 etapu i sobie go już kupuje, bo 100k bazowej to niby nie problem, ale w sumie czemu nie kupić jak zarabiam i zaoszczędzić czas i nerwy. A jak wam mirkowie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
#wot #worldoftanks
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarmelkowyZubr: dopiero będę siadał, ale mam motywację by dać radę. Myślę, że ten maraton to świetna okazja do poexpienia czołgów i linii których nie robiłem bo nie należą do przyjemnych np. japońskie medy
@piniondz: Dostaniesz ale tylko raz, a nie że zrobisz maraton do 9 etapu i kupisz i dostaniesz drugi raz. To by tak ludzie robili do 9 i kupowali drugie tyle xD, przy okazji też oznajmiam ponownie że OBJ 430 to świetny czołg i tylko nim będę robił cały event żeby się nie denerwować
@KarmelkowyZubr: wiem. Ale rozumiesz o co mi chodzi. Chcę kupić zestaw z Progetto za 10%. Wart 23zł. I powinienem dostać zestaw, mimo ukończenia misji bo w sklepie jest zestaw. Jesli miałbym dostać sam czołg to cena wyniosła by 12-13 zł. Szkoda, że wg podchodzi do tego w taki sposob