Wpis z mikrobloga

Ładnie poszła IOTA w górę, 57% w ciągu kilku dni. Widzicie, biedni ludzie którzy nie wierzycie w siłę i moc IOTY. Bedziecie kupować IOTE kiedy będzie już po 20-30$. Będziecie kupować i płakać bo będzie wam potrzebna w codziennym użytku. Ci którzy nazywają to scamem, niech się zastanowią dwa razy bo będę screeny robił i pokażę wam za rok/dwa jacy byliście naiwni. IOTA to jedyna waluta która opanuje rynek i stanie się powszednia w użytku, ci co kupują bitcoina i tacy zakochani w bitcoinie to będą płakać jeszcze, jedynie IOTA wygra i zostanie jak bańka bitcoinowa pęknie.
Kupujcie IOTE puki możecie i jest bardzo okazyjna cena, zobaczycie będziecie dopłacać i kupować drożej. Jakbyście przedwczoraj biedacy wpłacili np. 100 tyś. zł to dziś byście mieli już 150 tyś. zł, a tak biedacy musicie pracować i nie znacie potencjału IOTY. Szkoda mi was tych którzy siedzą w Lisku czy innych shitach, jedynie IOTA ma moc i siłę nabywczą. KUPUJCIE.
#iota #kryptowaluty #inwestycje
Pobierz Hometurbator - Ładnie poszła IOTA w górę, 57% w ciągu kilku dni. Widzicie, biedni lud...
źródło: comment_LJbnO4NsyO8me6iDJWjusevUzb2x2d88.jpg
  • 12
@Hometurbator: nie wytrzymałem poszła na 19% straty wszystkie cojny zaczęły mi spadać i po prostu przerażony ratowałem sytuacje... jak spadnie trochę to odkupie... kiedy te wzrosty maja być i z jakiego powodu ?
@a-lexis: Ogólnie całe krypto będzie szło w górę w związku z popularyzacją na świecie. IOTA będzie szła w górę bo dużo się dzieje, dużo pracują nad udoskonalaniem, portfel nowy niebawem, uczestnictwo w programie z GM, BMW i 30 innymi firmami w testowaniu blockchain płatności samochodów. No i na dużą giełdę właśnie wchodzi iotka.