Wpis z mikrobloga

@blogger: też miałem Rambo, mam nawet fotkę jak jako 4 latek ja dostaje pod choinkę xD wtedy niewiedzialem co to i czego to podróbka. :)

A tego prawego pegazusa miał kuzyn, jako pierwszy... wiem że był drogi wtedy xD a ja miałem jakąś czarno niebieska podróbkę ;)
@blogger: Jakoś dalej masz problem żeby odróżnić nawet najbardziej chamksą podróbę NES-a od SNES-a:

dwa ciekawe modele podróbek snesa


Do tego jak jesteś taki pewien swego to włóż do tego po lewej kart SNES-a i odpal.

SNES nie miał podróbek. To jest zwykły nes-on-a-chip co nawet widać na tak #!$%@? jakościowym zdjęciu.
@blogger: Fenix głównie był w krajach wschodnich - u ruskich albo ukraińców. U nas mało popularny, niemniej spotykany.

Wszystkie klony NESa/Famicoma to chinczyki, tylko że dystrybuowane na różne częsci świata.
@Kryspin013:

SNES nie miał podróbek. To jest zwykły nes-on-a-chip co nawet widać na tak #!$%@? jakościowym zdjęciu.


Oczywiscie, że miał - ale ze względu na wysoką cenę produkcji nie było ich dużo.
@Kryspin013: nie testowałem sprzętu - fotki zawalone z forum.

Ale z tego co widziałem odpalał Castlevanie i jakieś wyścigi ala Outrun. Nie znam tej drugiej gry, więc nie wiem czym ona jest.