Wpis z mikrobloga

BalonowyBalon aka @MieszkoPierszy jak zawsze daje czasu. U faceta nie liczy sie wyglad tylko charakter. Co tam, ze na tinderze 0 matchy bedzie miec brzydal, charakter sie liczy. Rozowego przeciez mozna poza internetem. Mozna wyzbyc sie godnosci i pajacowac na ulicy bo liczy sie charakter. Oh wait, byl tu jakos pod koniec 2016 wpis z anonimowych brzydala pytajacego czy powinien pajacowac na ulicy. Rozowe odradzaly odpisujac, ze same by go zbyly. Ale wyglad sie nie liczy przeciez? Co nie Balon? W pubie czy klubie rozowe leca na charakter nie wyglad/wzrost. Dlatego w necie krazy zdjecie niskiego faceta z ktorego drwia rozowe w klubie. Ale najwazniejszy jest charakter. Co tam, ze nikt go nie pozna przez brzydote/wzrost...
#podrywajzwykopem #tinder
  • 8
@wyjde_z_przegrywu:
- ja ci tłumacze żebyś nie pajacował
- nie mówie że liczy się tylko charakter
- masz 0 matchy na aplikacji do ruchania w której ocenia się ludzi po zdjęciach będąc 25 letnim brzydkim prawikiem ? no bardzo dziwne

mówiłem że brzydki facet może ruchać co chce ze względu na to że charakterem i charyzmą nadrobi wszystko, nie dotyczy cioteczek oraz tych którzy nie mają i nie chcą mieć znajomych
Nie jestem prawiczkiem

@wyjde_z_przegrywu: miałem na myśli ruchanie kogoś komu nie płacisz,
Nie umiesz zagadać do laski nie robiąc z siebie pajaca - twój problem, inni potrafią, będzie więcej dla nich. Na tinderze liczy się w 99% zdjęcie - ameryki nie odkryłeś. Zapewne nikt brzydszy od ciebie nigdy nie miał dziewczyny...
dobra ja wypadam z tej dyskusji bo to jak tłumaczyć dziecku fizykę kwantową