Wpis z mikrobloga

@HarveyDent222: Kurde, jestem jakoś tak ambiwalentny w stosunku do tego typa. Z jednej strony nawet całkiem logiczny, z drugiej troche wali od niego prawakiem. I nie wiem czemu tak mi ciągle rekomenduje jego filmy na jutbie
Z jednej strony nawet całkiem logiczny


@Schlong: On wcale nie jest logiczny. Ta gruba kanalia #!$%@? głupoty na każdy temat o którym się wypowiada XD
Najpierw był u korwina. Nagrywał filmiki z Wiplerem by dokonać wymiany fanbazy i koniec końców mieć z tego zysk materialny. No ale jak się okazało że korwin znowu wydymał partię która założył i nic się z nim nie ugra to natychmiast został twardym PiSowcem ( ͡
Pobierz
źródło: comment_k4wVzLpiuPzvZpqUIkoW9TkTxUmEKgZ6.jpg
@Datura: no skoro twierdzisz że ator jest "nie logiczny" i "#!$%@? głupoty" to może podasz przykład argumenty jakieś dowody a po za tym startował z list Korwina ale nie był w parti Korwin z Wiplerem jak dobrze wiem się znają. Zauważyłem i nie tylko ja (ator też to zauważył) że jak Krytykuje Pis to jest anty polakiem platformowym ale jak na filmie krytykuje platforme/nowoczesną to jest pisowskim trollem są vlogi w
@DoktorWojna: No w tym ostatnim filmiku sam mówił, i to na samym początku, że się czuje zdradzony i oszukany przez PiS. Jakby był taki inteligentny i myślący, jakiego sprawia powierzchowne wrażenie, to raczej by w PiSie żadnych nadziei już od początku nie pokładał chyba
@Datura

A tu wyżej ^ macie przykład jego bezmyślnego fana XD


hahahahahaha dobre po co się wysilać pisać argumenty przykłąd #!$%@? lepiej napisać "bezmyślny fan XD" i koniec dyskusji

@Schlong

No w tym ostatnim filmiku sam mówił, i to na samym początku, że się czuje zdradzony i oszukany przez PiS. Jakby był taki inteligentny i myślący, jakiego sprawia powierzchowne wrażenie, to raczej by w PiSie żadnych nadziei już od początku nie pokładał
po co się wysilać pisać argumenty


@DoktorWojna: No tak. Będę siedział i godzinę pisał analizę jego gunwotwórczości podając przykłady. Tylko po to by na koniec dostać odpowiedź w stylu HURR LEWAGU POCZYTAJ I SIĘ DOUCZ A NIE WCISKASZ TAKO ERŁOPEJSKOM PROPAGANDEM XD
Zdaje się że typ od naukowego bełkotu zaorał kiedyś jego #!$%@? to ta chodząca fabryka łoju ładnie się wygłupiła najpierw mu rzekomo dziękując za poprawienie błędów w komentach a
@Datura: Owszem w tym filmie popełnił błędy ale czy to znaczy że wyzywać w internecie od "grubej parówy" czy "chodząca fabryka łoju" i to myślisz że jesteś fajny i odważny no to powiedz to atorowi na żywo w "realu" a nie ukrywasz się za jakimś kontem i myślisz że możesz wszystko XD ok możesz nie lubić atora sam mam znajomego który go nie lubi ale czy go wyzywa? NIE. Bo nie
@HarveyDent222: Ator jakby sam nagrał film na spokojnie jak zawsze to robi to by było OK,nie wiem po co wtrącał tam tego śmiesznego gościa,zastanawiam się co wy macie do Atora,filmy robi wg. mnie bardzo fajne,jest argumentacja są jakieś punkty odniesienia,to,że jesteście jakimiś gimbusami to już wasz problem.
myślisz że jesteś fajny i odważny no to powiedz to atorowi na żywo w "realu"


@DoktorWojna: XDDDDDDD

HURR HURR KODEGZ GARNY PACZ I SIEM BUJ

XDDDD

Idź dalej chapać propagandową knagę i "płacić mu składki". Tylko nie zapomnij o sprawdzianie z polaja bo dostaniesz szlaban na neta i nie będziesz mógł nabijać wyświetleń swojemu guru XD