Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nonabl3: no to jak root to prosta sprawa na a1, to zainteresuj się titanium backup. Wszystkie aplikacje + ich dane, smsy, logi połączeń, konta które masz pozapisywane na rn3pro idzie przenieść bezproblemowo. Odnośnie danych z wbudowanej pamięci rn3pro to możesz te najważniejsze rzeczy skopiować na kartę pamięci i włożyć ją do a1 (o ile a1 ma microsd... Nie wiem)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nonabl3: to samo w titanium backup, zrób sobie opcje zapisywania backupu na zewnętrznej SD. Później tylko na a1 w titanium backup wybierasz lokalizację kopii (możliwe że wykryje z automatu) i voila :)
@misiek735: zanim do mnie jeszcze dotarł ten telefon to czytałem gdzieś, że roota można tu zrobić kilkoma komendami przez fastboot, ale nie wiem czy to możliwe, a linka gdzieś zgubiłem :)
@nonabl3: roota to musisz wpierw odblokować bootloader. na mi a1 wystarczy jedna komenda w fastboot - fastboot oem unlock - i potem już tylko TWRP i root przez niego :) magisk polecam. A co do Mi Movera - po stronie odbiorcy nie musi być przypadkiem zainstalowana właśnie ta apka ze sklepu play?