Wpis z mikrobloga

  • 123
@Twinkle właśnie dlatego mi ta sprawa śmierdzi. Bo laska robi z siebie celebrytkę. Jakąś anonke rzekomo pobił inny anon i teraz tacy sławni. To nie jest normalne zachowanie ofiary i gdybyś miała śladową wiedzę z dziedziny wiktymologii, to byś o tym wiedziała.
  • Odpowiedz
@nicari: gdyby miała jakakolwiek wiedzę... to już nawet nie chodzi o to jak się zachowuje ofiara, ale z pewnością nie można być tak pewnym co do winy. Ludzie w dzisiejszych czasach żadnej informacji nie poddają wątpliwości, zero refleksji. Na Tomasza komendę również były twarde dowody. Pozwólmy służbom pracować zanim zniszczy się komuś życie. #!$%@?, mnie to przeraża jak szybko można wszystko stracić tylko na podstawie wpisu jakiejś osoby. Masakra
  • Odpowiedz
@Twinkle: co Cię tak ta sprawa interesuje? Nic specjalnego a niej nie ma... standardowy szablon
Bierze łobuza, dowiaduje sie co robił ale dalej z nim jest, potem dostaje w łeb i wielkie płaczki jaki to on toksyczny bo przez rok ja izolował od wszystkich az w końcu pobił... teraz wywiady i Fejm + kaska sie zgadza bo to ktoś „znany”.
Wiec powtórzę, co Cię tak ta sprawa interesuje?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@crazyrazorclaudia: Dopiero teraz jest stworzony tag. Na mirkolistach możesz wyłączyć możliwość pojedynczych wołań.

@nicari: Nie każdy jest taki sam. Sama jestem ofiarą i popieram jej działania, bo mówi o tym głośno, tak jak mówić trzeba.

@Ponczo88: Interesuje, bo dziewczyna robi rozgłos i moim zdaniem może to pomóc jakiejś kobiecie w decyzji o odejściu.
  • Odpowiedz
@Twinkle: proszę Cię... można Wam mowić i mowić a Wy i tak swoje bo przeciez „przypadkiem uderzył” :D
Tutaj o kase chodzi a ona nie do końca wyglada na ofiarę... zdjęcia które wrzuciła to nie są fotki ofiary, ona jest dumna z obitej mordy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ponczo88: Mi nikt nie musiał mówić i odeszłam. Wiele kobiet jeśli słyszy osobę, która przeżyła to samo, widzi jej rany to coś w nich pęka.

@nicari: @jak_wdupieweza: Aż tak was boli, że ktoś ma inne zdanie na ten temat?
  • Odpowiedz
  • 20
@Twinkle uwierz mi że we wszystkim można wyróżnić kilka typów zachowań, a odejście od normy jest podejrzane.

Również jestem ofiarą kilku przypadków, ale potrafię załatwić swoje sprawy tak, by zachować własną godność (która ta niby-ofiara pobicia sprzedaje w telewizji), a sprawcy wymierzyć adekwatną karę. Mówienie głośno i bycie medialnym ma sens gdy jest orzeczenie o winie.

Pamiętasz sprawę żony polityka PiS która była bita i poniżana? Miała nagrania tego ponizania, gdy mąż
  • Odpowiedz
@Twinkle: nie znam takiej która mając wiedzę o tym ze to damski bokser odeszła by za wczasu, za to wszystkie które znam odchodziły dopiero po cięższych pobiciach... ale to na jakiś czas, pózniej były wielkie powroty...
w tym przypadku chodzi jej o kase. Wyglada na roszczeniowa damulke czyli obstawiam ze długo skakała do niego zanim dostała
  • Odpowiedz
@nicari: przecież to samo było z Magda żuk, wielce pokrzywdzona a okazało się całkiem coś innego. Tyle już mało wiarygodnych spraw było a ludzie dalej swoje. Dwa, jak już wspomniałaś o ofierze. Łaska już wcześniej widziała ze on ma agresywne zachowanie ale miłość i te sprawy. Przyszło co do czego to od razu chce go zniszczyć XD a wtedy to nie, bo miłość? Kupy mi się to nie trzyma. Większość ofiar
  • Odpowiedz