Wpis z mikrobloga

Jprdl, Gdańsk, biegły angielski, praca pod presją czasu w randomowych godzinach i w święta, 2500 netto po 3 miesiącach... I jeszcze ta ambitna nazwa stanowiska. Ale plus za podanie wynagrodzenia, chociaż na początek może być najniższa krajowa.
https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-koordynacji-operacji-gdansk,oferta,5976793
#pracbaza #trojmiasto #heheszki #gdansk #januszebiznesu
Pobierz mokry - Jprdl, Gdańsk, biegły angielski, praca pod presją czasu w randomowych godzina...
źródło: comment_sFwYrW1MQvGeFXcMBTUomqKGzSOl2PbD.jpg
  • 47
@Tukan_Marcin nie wiem jak w Trójmieście się ludzie po kulturoznawstwie w Krakowie dostają od 3k netto np. w uberze, Motoroli, nokii. Wymagany angielski, nic więcej.

Sam znajac średnio angielski mam ponad 3k w centrum Polski. Nie robiąc w korpo, a skończyłem studia parę miesięcy temu xD
@mokry: Słuchaj w "typowym" handlu ale via telefon też szukam. Głównie robiłem w B2B, trochę też epizodycznie w B2C. Byłem i na końcowym etapie rekrutacji w Arrow i Laureate (tutaj dochodzi troszkę jeszcze HR) i kilku innych korpo i słabo. A nie chce mi się pracować znów w firmie ze składem mniejszym niż 20-50 osób bo nie dość, że wtedy obowiązki nie są do końca określone (a ja głupi zawszę się