Wpis z mikrobloga

Pomoże jakiś Mirek? Potrzebuje wynająć auto w #tajlandia #bangkok żeby odbiór był gdzieś w centrum? Najlepiej jakby dało się zamówić online albo telefonicznie po angielsku. Ktoś ma jakiś namiar bo google nie pomaga, wszystko tylko z lotniska :( dziękuję.
  • 23
@kotbehemoth: wydaje się że pomaga, ale szukasz i ostatecznie i tak wszystko z lotniska

@bart-bednarek: dziękuje, sprawdzałem tą stronę przed napisaniem i tez tylko z lotniska :(

@ZajetyJestLoginWybrany: polskie, ale niby bez problemu, tak na tych stronach z lotniska można niby. Coś pomijam?

@Instynkt: @krejdd: akurat uberem nie dojadę do erawan waterfall :( stwierdziliśmy że auto na dzień lepszy pomysł. Ma to sens?
@weshu: coś musisz robić źle, bo przeklikałem na szybko aż do płatności kartą i dalej ewidentnie podaje adres odbioru w centrum.
Jak masz jechać za miasto to podskocz lepiej pociągiem na lotnisko i od razu będziesz poza centrum. Nie wiem o której chcesz jechać, ale możesz utknąć na dłuższy czas przy próbie wyjazdu. Zwłaszcza jak nie znasz miasta.
@weshu: do Kanchanburi jeździ od groma rozmaitych busów i innych takich podobnych rzeczy.

Ja bym się po prostu nie odważył jeździć po Bangkoku samochodem - to jedno z najbardziej zakorkowanych miast świata, a Tajowie, to jedni z najgorszych kierowców.

During the so-called 'dangerous' days in the New Year period from 28 December 2017 till 3 January 2018, there were 423 road casualties, and (approximately 4,005 injuries caused by 3,841 accidents)


I
@ZajetyJestLoginWybrany: ja zrobiłem ponad 1000 km na skuterze, 2 razy ominąłem policyjną łapankę, policjant tylko zaświecił latarką po twarzy i puścił dalej, zajebista sprawa, jedziesz gdzie chcesz, kiedy chcesz omijając korki i to za grosze, generalnie w mieście wystarczy ustępować każdemu, jechać powoli przy krawędzi i nie powinno być problemu a w trasie czy na obwodnicy to już luzik
@Instynkt: też sporo zrobiłem i dzięki temu nie stałem się gigantycznych korkch. Raz nas sprawdzał policjant spytał się gdzie jedziemy j nawet dokumentów nie sprawdził ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale kilka razy o mało się nie zesrałem w gacie jadąc pomiędzy barierka a autobusem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kotbehemoth: obczaje jeszcze raz ale może 'inne centrum' tam wybierałem bo też nie chcialem ponad 5-7km po odbiór auta jechac. Zaraz druga próba tej strony, dam znać.

@krejdd: po jeździe w Londynie nie powinno być tak źle ;)

@Instynkt: skuter nie wchodzi w grę na 5 osób ;)

@ZajetyJestLoginWybrany: fakt, ale właśnie powiesz że jesteś z UK i jeździsz nacodzien po Londynie to od ręki wypożyczają ;)

Nie