Wpis z mikrobloga

@Drakii: Jest to kradzież bo w pełni zgadza się z definicją kradzieży. Kolejny który musi wrócić do szkoły. A jak zdobyłeś kopię? Bo przecież nie dostałeś jej ode mnie.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Dopóki nie łamiesz zasad licencji to wszystko jest ok. Możesz mieć ściągniętą kopie z torrentów, kupiony klucz do właśnie tej wersji i jak zarejestrujesz klucz to jest to legitne...
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Czyli łamie zasady licencji... Dokonuje kradzieży wartości intelektualnej. Czytasz co piszę w ogóle?
Pewnie jak znajdzie portfel na ulicy to też nie uważa, że to kradzież, w imię zasady "znalezione niekradzione.
  • Odpowiedz
Czyli łamie zasady licencji... Dokonuje kradzieży wartości intelektualnej. Czytasz co piszę w ogóle?


@dziekuje: Od tego jest punkt wyjściowy. On nie pisał o samym kopiowaniu, tylko o nielegalnym łamaniu licencji.
  • Odpowiedz
z pawlo możesz się nabijać ale jak ktoś z ciebie się nabija to już foch?


@Drakii: Nie, czarnolistuję jak ktoś robi wjazd personalny żeby mnie nie kusiło odpowiedzieć, bo dostałem już za dużo banów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja też jestem na niejednej czarno, więc to wporządku.

A poza tym dobrze też nie widzieć postów debili, którzy myślą, że pisanie oprogramowania albo robienie muzyki jest za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy nie pobrał mp3 za darmo.
  • Odpowiedz
@pawlo74 Masz odblokowałem cie, bo bez sensu będą cię wołać w moich postach a ty nie możesz odpisać. Tylko mnie czasem nie wołaj do tego tematu, bo tu k---a nie ma już o czym gadać. xD
  • Odpowiedz
A jak twój szef z budowy pod Londynem zapłaci ci podrobioną gotówką, tfu, skopiowanym ze względu na słabe zabezpieczenia, tfu, fiatem, to wtedy jest ok czy nie?


@WezniePrzestrzeleCiKolano: dlatego właśnie nie uznaję fiata za peiniądz a mojego pieniądza nie da się podrobić, ja nie uznaję śmieciowego funta, natychmiast wymieniam na bitcoin, którego nie da się podrobić.
  • Odpowiedz
Masz odblokowałem cie


@Hatespinner: za późno dałeś poznać się jako cenzor i już zawsze nim będziesz, właśnie tacy ludzie są w rządach, takie chorągiewki, które zmieniają zdanie co chwilę. Na szczęście uwolniłem się od Was nie macie już władzy nade mną.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: ktoś tak bardzo p----------y na punkcie bitcoina nie może mieć normalnych poglądów. Poza tym on się zachowuje jak nawrócony fanatyk religijny. Nie dziwię się, skoro bit go "wyciągnał" z biedy. Ale nie świadczy to zbyt dobrze o jego inteligencji.
  • Odpowiedz