Wpis z mikrobloga

@pawlo74: piona, tez nigdy nie kupilem gry, muzyki ani dostepu do seriali. Ale na wykopie wszyscy grzecznie za wszystko placa xD jakbym mial zaplacic za wszystko w co gralem, sluchalem albo ogladalem to by programista15k chyba nie starczylo xD
@Lontor nie stać Cię więc to usprawiedliwia kradzież? O_o
Kiedyś 99% rzeczy piraciłem. Teraz trochę podrosłem i nie widzę takiej potrzeby - 20 zł na miesiąc za Spotify i Netflix i mam większość tego co potrzebuje. Jedyne co priracę to treści do których mi blokują dostęp i nawet za pieniądze nie mogę go uzyskać (np treści w polskich serwisach będąc za granicą)
@Kaijot: to jest Twoja interpretacja. Sprzedaj swój produkt komuś jak jest dobry to na pewno ktoś Ci za niego zapłaci a nie zostawiaj w internecie i nie krzycz, że ktoś kopiuje. A może prawda jest taka, że jesteś słabiutki, taki słaby, że żadna firma nie chce kupić Twojego produktu i jedynym sposobem jest zwrócenie się do mafii zwanej rządem? Może lepiej idź na zasiłek albo znajdź inne zajęcie?
niech zabezpieczą się odpowiednio przed kopiowaniem.


@pawlo74: xDD jak nie podebne roweru to znaczy że jak sobie go weźmiesz to nie kradzież? XDDDDD

serio jesteś jeszcze głupszy niż myślałem

jakbym mial zaplacic za wszystko w co gralem, sluchalem albo ogladalem to by programista15k chyba nie starczylo


@Lontor: jak jakiś samochód ci sie podoba to też go kradniesz i mówisz "przecież mnie nie stać" ?XD

Kradzież to fizyczna utrata czegoś.


@
ty użyłeś słowa kradzież, nie ja.

Ja pytam tylko o to, czy w porządku wg człowieka nowej ery jest nie zapłacić mi za moją pracę. Skoro jej używasz to zakładamy, że aplikacja nie jest słabą. Zatem?


@Kaijot: nie rozumiem pytania. Powiedziałem, że jeżeli jest dobra to płacę. Musi być dobra i muszę jej chcieć.
@martwy_kotek: @pawlo74 ma rację. Jak komuś spodoba się twój samochód, podejdzie do niego, skopiuje jakimś reptiliańskim urządzeniem i wydrukuje na nowoczesnej w #!$%@? drukarce 3D, to nie będzie to kradzieżą, a ty nic nie stracisz. To właśnie jest piracenie, a nie wybicie szyby i połączenie przewodów.
Własność intelektualna nie istnieje.
@Vanni: nie wiem czy wspominałem ale moją fortunę, z którą wszedłem w bitcoina zrobiłem właśnie na tym, wpadłem na pomysł kopiowania samochów i drukowania ich na drukarkach 3D. Teraz już nie opłaca się tego robić teraz już wszyscy mają te drukarki ;)