Wpis z mikrobloga

@dominik949: kiedyś dostałem taśmy, które używane są na znakach drogowych ale nigdy nie przylepiłem. Oddaj do oklejaczy to Ci ładnie zrobią, mi motocykl częściowo oklejali w bear-wrapie w Łomiankach i mogę powiedzieć, że bardzo zadowolony jestem.
@Morf: zapytam przy okazji, koło stacyjki masz taki czarny plastik - nie rysuje się? bo u mnie tam pod czas jazdy leżą kluczyki i piloty spięte razem i mam wrażenie, że jednak zarysowania się pojawiają. Zastanawiam się czy jakoś tego plastiku nie okleić.
zapytam przy okazji, koło stacyjki masz taki czarny plastik - nie rysuje się? bo u mnie tam pod czas jazdy leżą kluczyki i piloty spięte razem i mam wrażenie, że jednak zarysowania się pojawiają. Zastanawiam się czy jakoś tego plastiku nie okleić.


@deav: przy kluczykach mam tylko pilot od alarmu i mały moherowy berecik z Torunia chroniący mnie przed złem tego świata i nic się nie rysuje ( ͡° ͜
@deav: są nakładki carbonowe (taką mam) albo a la carbon do tego modelu. Nie mam zbyt dużo przypięte ale nic się nie rysuje dzięki temu :)
@dominik949 jak chcesz być widoczny, to pomyśl nad takimi światełkami. Mam je teraz w drugim moto i robią zajebistą robotę w korkach i ogólnie w ruchu. Chyba nawet dużo lepszą niż głośny wydech. Uprzedzam ewentualne pytanie - nie oślepiają ;) https://pl.aliexpress.com/item/Universal-fit-3w-led-eagle-eye-light-White-Yellow-Red-Green-Blue-car-front-daytime-running/1703254759.html?shortkey=eueemYfI&addresstype=600