Wpis z mikrobloga

Wszyscy by chcieli abym zrobiła sobie prawo jazdy. Ale za bardzo się boję i nie ogarniam, druga sprawa boję się tworzyć zagrożenie na drodze lub uczestniczyć w głupim filmiku z parkowania ( ͡° ʖ̯ ͡°) Boję się że i ja będę należeć do takich różowych. A druga sprawa to nie podoba mi się to że nie widzę końca maski w aucie XDDDd więc nie wiem jakbym określała odległość od innego auta XD A wgl te sprzęgło i manualna skrzynia biegów przyprawia mnie o dreszcze, jednak wolę się trzymać ścieżek rowerowych i właśnie rowerów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#prawojazdy #logikarozowychpaskow
  • 37
@SilentMouse: Uważam że zrób sobie jak sama będziesz chciała. Widocznie teraz nie jesteś na to gotowa i będziesz się stresować. Ja zrobiłem w wieku 25 albo 26 lat a wszyscy chcieli żebym zrobił sobie od razu po 18, kiedy miałem podobne podejście do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FPNgda: Tam się jeździ z kartą uczącego w obecności kogoś kto ma prawko już i ma się czarną skrzynkę, oczywiście wcześniej nauka jazdy wykupiona i jak się zdecydujesz na zdawanie to zgłaszasz się do egzaminu :)
@SilentMouse: Nie słuchaj osób, które na siłę Cię próbują przekonać. Nie każdy nadaje się do jazdy samochodem i jest to idiotyczny mit. Nic w tym złego i skoro nie jesteś psychicznie gotowa to daj sobie spokój aż zwyczajnie będziesz, bo potem właśnie tacy ludzie są na wymienionych filmikach i lokalnych nekrologach.
@SilentMouse: Rob prawko i szukaj samochodu ze skrzynia automatyczna. Co jak co ale prawo jazdy jedna z tych rzeczy w życiu bez których pózniej bedzie cieżko a co do Twoich obaw- w zależności od budowy samochodu można ustawić fotel kierowcy tak aby krawędź maski była choć względnie widoczna. Moherowe babcie jeżdżą furkami a młoda, silna kobieta nie da rady? Powodzenia!