Wpis z mikrobloga

Czemu w takich grach jak wow, tibia, moze nawet lol niema oficjalnych serverow ale ze starymi dodatkami? Tibia 7.6 wow tbc albo stary dobry patch w lolu kiedy ogarniety twitch sial spustoszenie, na tanka zakladalo sie fona a anivia nie byla zabytkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) rozumiem ze wszystko sie rozwija i idzie do przodu ale jestem pewien ze chetnych na cos takiego bylaby cala masa graczy. Sam chetnie placilbym 2x wiecej zeby tylko wrocic do tych pieknych czasow.

#gry #worldofwarcraft #tibia #leagueoflegends #pytanie #nostalgia
  • 27
  • Odpowiedz
@Lontor Patrz Wow Classic
A glownym powodem dlaczego nie ma takich rzeczy jest ciagly rozwoj gry i podzial player base'u jaki by nastapil, "te piekne czasy" sa tylko w Twojej nostalgicznej glowce. Cytat blizzarda "You think you do but you don't" ma wiecej sensu niz sie na poczatku obrazonym ludziom wydawalo
  • Odpowiedz
@Nie_znany: @Avogadrus: w wowa tbc gralem prawie 7 lat na hellgroundzie i gralbym dalej ale padl server, w tibie na tibianicu ponad rok wiec nie mowcie mi ze bym nie gral. A patrzac na frekwencje takich serverow i ich ilosci to jestem pewien ze niebylbym jedyny
  • Odpowiedz
  • 0
@Lontor nawet jeżeli tibia by odpalia 2 takie serwery i grało na nich ciągle po 1k graczy to nie jest to opłacalne ekonomicznie. Chłopie wystartował nowy serwer i zobacz ile tam jest #!$%@? Tc na market, ile ludzi ma outfity i mounty ze stora. W jeden dzień ludzie kupili tyle Tc i wydali na to tyle pieniędzy co na tym serwerze pod 7.4 by wydawali przez rok na pacca
  • Odpowiedz
@RBNG: bo wszelkie drogi na skroty i ulatwienia tego typu sa robione bananowych dzieci albo gimbusow. Ciekawe kiedy bedzie mozna kupic lvl za pieniadze
  • Odpowiedz