Wpis z mikrobloga

@usun_konto82 leć najdalej. Długi lot, ale po wylądowaniu często jesteś sam w jakiejs miejscowości i masz szansę znaleźć broń. Jak spadniesz wśród wielu ludzi, to doświadczeni Cię odstrzelą. Ogólnie przestałem grać w to gówno, bo pykalem sobie może godzinkę w tygodniu i nie miałem czasu na trening czy ogarnięcie bardziej tej gry. Kilka razy byłem drugi, ale to kitrajac się i zabijając może 2 osoby. Może jakby był jakiś system rang to
@usun_konto82 Jak chcesz się nauczyć strzelać(wina nie będzie bez umiejętności wygrywania 1v1).to leć na tilted, może będziesz się deberwować na początku, ale porem to polibisz. Lecąc na zadupie niczego się nie nauczysz
@usun_konto82 latanie na tilted bedac totalnie zielonym tylko odstraszy Cie od gry. Lataj na pleasant, greasy, anarchy, gdzies gdzie lata po kilka a nie kilkadziesiat osob. Oswoj sie z walka 1 vs 1, ogarnij podstawy budowania. Pozniej wlatuj w tilted na obrzeża, jak juz nauczysz sir jako tako strzelac to wal nawet w centrum zeby nauczyc sie gry w stresie.