Wpis z mikrobloga

Hejka, mam pytanie odnośnie wysyłania roweru ryanairem. Nie mogę znaleźć informacji odnośnie wymiarów kartonu, podawana jest tylko waga 30kg stąd wnioskuje że rozmiar jest nie ważny, chyba że się mylę? Na co zwrócić uwagę podczas pakowania, macie jakieś tipy bo to mój pierwszy raz. #rower #szosa #wykoptribanclub
  • 7
  • Odpowiedz
@poratujPan: napisz pod wpisem, albo pod tagiem jak ci się uda. Szkoda tylko, że cena jest jak za zboże - planuję z żoną wycieczkę rowerową po Hiszpanii i Portugalii i taniej z Holandii jest pojechać samochodem niż kupić bilety + bagaż... :/
  • Odpowiedz
  • 0
@geuze okej napiszę, ja z UK rozważałem wysyłkę kurierem, ale najtańsza opcja była 35 funtów pod koniec kwietnia to już bardziej mi się opłaca dorzucić 15 i mam go ze sobą.
  • Odpowiedz
  • 1
@geuze pudło wzmocnione sklejka od jednego boku, coby stało w pionie stabilnie. Dodałem rączkę i kółka żeby ułatwić transport i owinalem stretchem. Po podróży autem, samolotem, autobusem i pociągiem zosyaje mi ostatni pociąg. Z zewnątrz tylko stretch miesjacmi przetarty a w środku jak jest dam znać wieczorem. Polecam bieda rozwiązania jeżeli nie są to częste podróże :)
poratujPan - @geuze pudło wzmocnione sklejka od jednego boku, coby stało w pionie sta...

źródło: comment_ybMRFzihwaqdX0TwuSOwHIsinKEnpW2z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz