Wpis z mikrobloga

@krisip W #!$%@? ich mam. Trzeba się było uczyć albo kombinować, to nie musieliby do takiej gownoroboty chodzić. Mam nadzieję, że dzięki tej ustawie zastąpią ich robotami i się skończy sielanka
  • Odpowiedz
@krisip: Wiesz co jest najzabawniejsze? że takie głąby jak ty bronią to tak z pianą w ustach. Jakby ktoś ci na rodzinę najeżdżał, chodź to cie nie dotyczy. Sam pisałeś, że nie robisz zakupów w Niedziele. Nie pracujesz w Biedronce itp to też cie to nie dotyczy. To po ch## się tu udzielasz? Widać, że jesteś mentalnym debi## któremu sprawia radość problem innych. Ty nie bronisz tych ludzi, tylko cieszy
  • Odpowiedz
  • 6
@Neonek44 ja zakupy mógłbym robić nawet raz w tygodniu, jeśli by tego wymagała sytuacja - jakaś wojna czy coś w tym stylu. Ale nie dlatego, że jakiś wąsaty knur coś sobie ubzdurał.
  • Odpowiedz
rozne sytuacje bywaja w zyciu, nie kazdy jest zdrowy i ma rodzicow itp. Wiec co wtedy?


@krisip: jak trochę wyżej niektórzy opisywali swoją sytuację, że nie mają kiedy robić zakupów poza niedzielą, bo #!$%@?ą na studiach i w pracy przez cały tydzień, a każdą chwilę muszą poświęcać na naukę - to do Ciebie to nie dotarło. Nie dość, że homo sovieticus, to jeszcze sobie wybierasz wygodne przykłady pod tezę, a
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: dokładnie. Koleś jest chory na umyśle, pewnie to jakiś wojak z PISu co wpisami chce sobie posadkę załatwić czy chu# go wie o co mu chodzi. Według mnie nadaję się na badania psychologiczne, czy jest zdrowy na umyśle. Najgorsze, że ta banda cepów z PIS jak i z PO, ogólnie KODy, Babcie zapatrzone w Rydzyka itp to są takie same jak ten koleś.
  • Odpowiedz
Ja mam bekę bo nawet mirki zaczynają dostrzegać, że rządy PiSu negatywnie wpływają na ich życie. Chociaż w związku z nową interpretacją opodatkowania bitcoina spodziewałem się większej afery.
  • Odpowiedz
@krisip: Typowo, osoba, której w żaden sposób zakaz nie wpłynął na styl życia najbardziej go broni, a wszyscy ci, których bardziej to dotyka zamknąć morde!1!1!!!!!

Ten zakaz ma jeden zasadniczy plus, pokazuje z kim mamy doczynienia w rozmowie. ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Need jak ktos nie umie wygospodarowac godziny w ciagu tygodnia by zrobic zakupy majac wiedze ze w niedziele zamkniete to to chyba pokazuje jakim jest ogarnietym zyciowo czlowiekiem:)
  • Odpowiedz